PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 235
ocen
6,3 10 1 10235
6,0 2
oceny krytyków
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

Noomi jest przepiękna! :)

Minions

Jeżeli to zdanie na serio to masz bardzo specyficzny gust.

Zajcevv

Bliska ideałowi albo i sam ideał. Ocenie podlega zarówno uroda jak i sposób poruszania się :) Nic nie poradzę, za choćby podobną kobietę dałbym się pokroić :)

Minions

Kurna nie sądziłem że serio pisałeś jak dla mnie w skali filmwebu dostałaby 4/10. Nie dostrzegam w niej nic seksownego, jednym jej plusem jest to że nie jest odrażająca.

użytkownik usunięty
Minions

Tylko Ci gratulować, bo mając tak niskie wymagania łatwo Ci będzie znaleźć Twój własny "ideał". ;)

Minions

naprawdę lubisz kiedy kobieta porusza się jak maniakalny paranoik jakby była jakaś pijana albo naćpana? jesteś zboczeńcem?

ocenił(a) film na 7
Minions

No może przepiękna nie jest, ale trzeba przyznać, że ma to "coś".

ocenił(a) film na 7
Minions

No w tym filmie to naprawdę ciężko dojrzeć jej urodę. Jako zmaltretowanej życiem chorej psychicznie kobiety. Ale w innych odsłonach przedstawia się dużo lepiej ;)

8uC23r

własnie dlatego ja uwielbiam .... i dziekuje za zrozumienie :)

ocenił(a) film na 7
Minions

Nie jesteś jedyny bracie. Noomi nie ma może urody i ciała naszpikowanego botoxem i silikonem, ale ma w sobie to coś co przyciąga uwagę...

Skandal

jasne, krzywy ryj i brak wypukłości...

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Spójrz lepiej w lustro...

Skandal

patrzę i co?

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Popatrz i pomyśl zanim zaczniesz pisać takie beznadziejne komentarze na temat ludzkiego gustu, że nie wspomnę o kulturalnym słownictwie...

Skandal

tobie się podoba, mnie nie, nie wiem co w tym dziwnego....

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Gusta rozumiem, ale nie podobają mi się określenia typu " krzywy ryj"...

Skandal

to miała być sprzeczność do wcześniejszych zachwytów - wspaniała, boska, ideał, sorry ale na ideał to ona mi nie wygląda, bo urodę, figurę i kształty ma sporo poniżej średniej przeciętnej.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Rozumiem, podobają mi się też aktorki, które są jej przeciwieństwem, ale Noomi ma coś w sobie co zwraca na siebie uwagę, podobnie jak Cate Blanchett czy Meryl Streep ( za młodu)...

Skandal

Piekne brązowe oczy, wydatne kosci policzkowe, włosy, ehhhhh... uwielbiam Ją i cześć :)

ocenił(a) film na 8
Minions

ale chyba w tym filmie sie nie popisała, pole manewru było ogromnie a zasób min i gestów to w porywach 2-3, gdyby nie to to dałbym 9 hehe

ocenił(a) film na 7
Minions

Nie przejmuj się nimi! Ja też uwielbiam Noomi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones