PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 235
ocen
6,3 10 1 10235
6,0 2
oceny krytyków
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

Zakończenie?

ocenił(a) film na 7

Oglądałam Babycall online i nie jestem pewna co do wersji... Słyszałam, że po napisach
końcowych film trwa dalej. W mojej wersji dosłownie rozpoczął się jeszcze raz, przebieg
wydarzeń dokładnie taki sam, a w pewnym momencie po prostu się urwał. Nie wiem czy był
to jakiś błąd, czy celowy artystyczny zabieg.

MidasQueen

idz do kina albo jak juz musisz naucz sie sciagac filmy z sieci

ocenił(a) film na 7
kewals100

Dzięki za jakże kompetentną odpowiedź.

MidasQueen

Poniekąd taka ta odpowiedź jest. Po prostu ktoś tak zripował film, który ściągnęłaś z neta. To błąd, a nie ciąg dalszy.

ocenił(a) film na 7
ancykryst

Też mnie ciekawi jak wyglądało zakończenie, oglądałam ściągniętą wersję i też po prostu zaczął się od początku.

ocenił(a) film na 6
kewals100

cóż za cięta riposta...

ocenił(a) film na 8
MidasQueen

Mam to samo. ;) Jakiś błąd...

ocenił(a) film na 7
MidasQueen

heh i jak tu z neta ściągać:-))))...też ten sam błąd miałem....w sumie film taki porąbany(w dobrym słowa tego znaczeniu)...że było można z początku: pomyśleć że ta końcówka po napisach to dalsza cześć: -))))...a naj fajniejsze są opinie co do tego filmu bo kazdy inaczej iterpretuje sceny z niego:-)))…mimo ze sceptycznie z początku podchodziłem do filmu to pozytyw wielki….jednak kino europejskie to jest to:-))))

MidasQueen

Jest w sieci wersja z uciętą końcówką, film ma mieć 1.40 godz. długości. Poszukaj pełnej wersji ja znalazłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones