PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836375}
7,2 12 720
ocen
7,2 10 1 12720
7,4 34
oceny krytyków
Babyteeth
powrót do forum filmu Babyteeth

...zszarpała mi nerwy niesamowicie. Do końca nie byłam pewna, czy Moses przytrzyma ją do końca na twarzy Mili -zgodnie z prośbą dziewczyny, czy też nie będzie w stanie wytrzymać jej wierzgania i zrezygnuje z asysty przy eutanazji.


Puścił ją. Odetchnęłam. Po czym nastąpiło wyplucie mlecznego zęba i piękna scena miłosna. Ulga.


Po wszystkim rano okazuje się, że Milla jest już martwa a Moses widział ją żywą jako ostatni. I tu moja wątpliwość- być może ta scena z zębem i seksem tak naprawdę nie miała miejsca? Nie jestem już taka pewna, czy Moses przerwał dusić Millę. Być może faktycznie "pomógł jej" do końca, a te piękne sceny nie miały w ogóle miejsca?


Czy już to wszystko nadinterpretuję? Nie daje mi to spokoju.

ocenił(a) film na 10
Naethalee

Właśnie skończyłem oglądać i mam bardzo podobne odczucia do ciebie. Końcówka jest jakaś taka niedopowiedziana jakby.

ocenił(a) film na 7
Machine85

No właśnie... Ja jednak mam nadzieję, że jej nie udusił tylko po prostu sama odeszła.

ocenił(a) film na 7
Machine85

Dokładnie... Ja jednak mam nadzieje, że Moses jej nie zabił- że sama po prostyu umarła.

ocenił(a) film na 7
Machine85

Przyznaje że ciekawa interpretacja, ale umieszczanie takich zabiegów rodem z wyspy tajemnic czy incepcji w komedio-dramacie nie miałaby sensu.
Myślę że poźniejsza scena na plaży rozwiewa wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones