PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33396}

Ballistic

Ballistic: Ecks vs. Sever
5,1 6 657
ocen
5,1 10 1 6657
Ballistic

Nawiedzany wspomnieniami śmierci swojej własnej żony, jeden z najlepszych agentów FBI - Jeremiah Ecks (Antonio Banderas) - zostaje wmanewrowany, wbrew swojej woli, w akcję tropienia pewnej nieprzewidywalnej byłej agentki Agencji Bezpieczeństwa Narodowego o kryptonimie Sever (Lucy Liu). Jak się okazuje, Sever porwała młodego syna jednego z wysoko postawionych członków tajnego komitetu agencji bezpieczeństwa międzynarodowego. Jedynym człowiekiem który może go odnaleźć jest właśnie Jeremiah... 

opis użytkownika

Sever - świetnie przeszkolona była pracownica Agencji Wywiadu porywa syna wysokiego urzędnika państwowego. By schwytać porywaczkę do pracy będzie musiał wrócić dotychczasowy były agent FBI Jeremiah Ecks który porzucił swą posadę po tajemniczej śmierci żony.

Miss_Xev
opis użytkownika

W wyścigu po genialny wynalazek tylko dwoje ludzi może pochwalić się umiejętnościami, talentem i przebiegłością niezbędną by go zdobyć. Niestety, to zaprzysięgli wrogowie. Agentka, znana jedynie pod pseudonimem Sever (Lucy Liu), z której specjalistyczne szkolenie uczyniło śmiertelne narzędzie, jest drobiazgowa i niezmordowana w dążeniu do celu. Jej przeciwnikiem jest błyskotliwy i pełen determinacji były agent FBI Jeremiah Ecks (Antonio Banderas). Gdy reguły wyścigu ulegną nagłej zmianie, każdy z zapiekłych wrogów odkryje, że przeciwnik, którego zwalcza, jest jedyną osobą, której może ufać.

opis dystrybutora dvd

Sever porywa syna wysokiego urzędnika państwowego, Roberta Ganta. W ciele chłopca ukryty jest mikrochip będący prototypem supernowoczesnej broni. Z prośbą o pomoc w schwytaniu porywaczki FBI zwraca się do byłego agenta, Jeremiaha Ecksa.

Camil
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones