Odtwórz Zwiastun nr 1 1:48
Film

American Outlaws

2001 1 godz. 33 min.
6,7 4 799
ocen
6,7 10 4799
1 724
chce zobaczyć
{"id":"31721","linkUrl":"/film/Bandyci-2001-31721","alt":"Bandyci","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/21/31721/7523962.2.jpg"}
Jesse James oraz jego banda postanawiają powstrzymać firmę kładącą linię kolejową, która w brutalny sposób wywłaszcza opornych mieszkańców z ich rodzinnego miasteczka.
{"userId":"$editorialReview.user.id","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/17/21/31721/472447.2.jpg","title":"Robin Hood Dzikiego Zachodu","link":"/reviews/recenzja-filmu-Bandyci-330","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Robin Hood Dzikiego Zachodu
Jesse James, jeden z najgroźniejszych przestępców Dzikiego Zachodu, który wraz ze swym gangiem w latach... ... czytaj więcej
$data.name
Marcin Kamiński
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Bandyci
Bandyci (2001) Zwiastun nr 1 1:48
Bandyci | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2001 | Film Gdy niewielkie miasteczko dosięga wieść, że skorumpowany właściciel linii kolejowej bezprawnie przejął ziemię mieszkańców, grupa młodych farmerów łączy swe siły, by z nim walczyć. Szukając zemsty i sprawiedliwości, młodzi straceńcy stają się celem największej obławy w historii Ameryki. Ich sława rośnie, a wraz z nią legenda ich przywódcy, Jassiego Jamesa. Film akcji z elementami komedii.

Gdy niewielkie miasteczko dosięga wieść, że skorumpowany właściciel linii kolejowej bezprawnie przejął ziemię mieszkańców, grupa młodych farmerów łączy swe siły, by z nim walczyć. Szukając zemsty i sprawiedliwości, młodzi straceńcy stają się celem największej obławy w historii Ameryki. Ich sława rośnie, a wraz z nią legenda ich przywódcy, Jassiego Jamesa. Film akcji z elementami komedii.

boxoffice
$13 678 913 na świecie
$13 342 790 w USA
$336 123 poza USA
budżet
$35 000 000
na podstawie
Roderick Taylor (materiały do scenariusza, historia)
studio
Morgan Creek Productions
data produkcji
2001
tytuł oryg.
American Outlaws
inne tytuły
Bandyci Polska
Jesse James (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W filmie Jim Younger jest młodszy od Boba Youngera. W rzeczywistości było odwrotnie.
W filmie, podczas najazdu, ginie matka Jessy'ego Jamesa. W rzeczywistości przeżyła, lecz straciła rękę w wybuchu.
Film nakręcono w Austin, Palestine, San Antonio, Wimberley (Teksas, USA) i w parku Fort De Soto (Floryda, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • nic nadzwyczajnego...

  maasaa ocenił(a) film na 4

  Takie filmy powstają bo kolejny "twardziel holiłudu" chce mieć na koncie rolę Jesse James'a ;) Przerysowany, uładzony i mało wiarygodny... ale bardzo się nie wynudziłem więc 4 dostanie ;)

 • Wesoły akcyjniak na Dzikim Zachodzie

  Izukar ocenił(a) film na 7

  Całkiem przyjemnie się ogląda. Wszystko zrobione sprawnie z humorem. Nie podoba mi się jedynie fakt, że z bandyty i mordercy zrobiono takiego przyjemniaczka. Z historią film nie ma prawie nic wspólnego. No może poza nazwą miasteczka i napadami na banki.

 • wyłaczyłem w połowie

  dmx777

  kreskówki bywają dużo lepsze od tej baśni:)

  2
  • Ludzie, jaki ten film jest głupi

   Peter_1000

   To autentycznie najgłupszy film jaki widziałem...ever.

  • Okropnie przerysowany

   Aldo_Raine ocenił(a) film na 3

   Jesse James, wielki rycerzyk. Colin niestety zagrał dość hmm... prostacko, choć może do tak przedstawionej historii Jamesa pasuje. No ale to przynajmniej nie film "Biograficzny". Polecam "Zabójstwo Jesse'ego...".