PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653396}
6,4 1 959
ocen
6,4 10 1 1959
Barefoot
powrót do forum filmu Barefoot

jak aktorka tej klasy co Evan Rachel Wood mogła zagrać w czymś takim. przecież chyba czytała
wcześniej scenariusz. mega wpadka

ocenił(a) film na 3
francislionel

Ona ostatnio coś w ogóle wybiera kiepskie scenariusze

Poison_Girl

The Necessary Death of Charlie Countryman też bardzo słaby ale myślałem że po prostu zagrała dla kasy no i dla Shia LaBeouf ale "Na bosaka":))?? - przecież film miał pewno kiepski budżet. może ma jakąś ciężką po-ciążową depresję która jej osłabiła głowę

ocenił(a) film na 3
francislionel

Też tak właśnie myślałam, że może to przez ciążę wybiera byle jakie filmy, takie tylko po to aby nie zniknąc z ekranu. Widziałam "The necessary death...", "A case of you" i teraz "Barefoot" i kurczę no trochę zażenowana jestem. Świetna aktorka, jedna z moich ulubionych, a gra w takich kiepskich filmach.

Poison_Girl

Słaby budżet? Film miał 6 milionów dolarów budżetu, co jak na dramat/komedię romantyczną jest względnie dużym nakładem finansowym, zwłaszcza, że akcja nie rozgrywa się w LA, Nowym Jorku, czy innym mieście, gdzie trzeba płacić workami pieniędzy za samo pozwolenie kręcenia na ulicy. Czym tu być zażenowanym? Normalny, niezły film ku pokrzepieniu serc. Takich aktorzy raczej nigdy się nie wstydzą.

ocenił(a) film na 8
Tracker

W 100% się z Tobą zgadzam. Jej rola w tym filmie jest fantastyczna, powiedziałbym nawet, że jedna z jej lepszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones