PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630781}
7,3 10 353
oceny
7,3 10 1 10353
6,0 4
oceny krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 1
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 1

Obejrzałem to, nie wytrzymawszy do drugiej części i muszę przyznać, że dało się znieść. Najgorszy w cały filmie był dla mnie głos głównego bohatera. Przywykłem do dumnego Kevina Conroya, ów nowy aktor nie bardzo mi przypasował. Za to Alfred i Gordon mieli całkiem dobrze dobranych aktorów. Również głos Jokera nie dorównuje Markowi Hamillowi, no ale mówi się trudno. Co do fabuły, to niezbyt ambitna, ale jako że film traktuje o Gacku, to, mimo wad, musiałem go obejrzeć. Polecam wszystkim fanom Mrocznego :).

ocenił(a) film na 8
vegeta391

Wiesz. Joker tam na może ze dwie kwestie do powiedzenia, do tego niezbyt ambitne ;) Ciekawe, jak to rozwiną w drugiej części ;)

Deput666

Wiem, wiem. Ale pod koniec się ocknął, tzn. zmysły mu wróciły na słych o Batmanie, co nie? W drugiej części zapowiadają wielki powrót, a z takim głosem... czarno to widzę.

ocenił(a) film na 8
vegeta391

Zobaczymy, Czekam na nową część bardzo. Znacznie bardzie lubię animowane Batki od Nolanowskich, a to jest kawał genialnej animacji.

ocenił(a) film na 8
vegeta391

Mnie tylko zastanawia jakie plotki? Przecież to animacja na podstawie jednego z najlepszych komiksów o Batmanie. Nolan bardzo dużo z niego czerpał przy swoich filmach, to żaden obskurny materiał z dolnej półki. Ten komiks wskrzesił markę Batmana. Mała szansa, że animacja by się nie udała.
A głos Bruce'a bardzo mi się podoba, głęboki i charyzmatyczny :)

racher

Poprzez plotki miałem na myśli te wszystkie opinie nt. "mutantów" i dość słabej, jak się wtedy wydawało, koncepcji. Poza tym komiks nie jest kanoniczny i przedstawia tak jakby alternatywną wersję wydarzeń, dlatego m.in. byłem sceptycznie nastawiony. Na szczęście wyszło fajne. A druga część jest jeszcze lepsza.

ocenił(a) film na 9
vegeta391

A mi właśnie głos Batmana się podobał, nieco przypomniał mi się RoboCop no i tu i tam Peter Weller :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones