PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 768
ocen
4,8 10 1 64768
2,8 18
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Przecież ten film jest świetny . Na pewno lepszy od tego Batmana początek

ocenił(a) film na 4
bongusia

Prowokacja? Chyba nie.
W czym lepszy? Co w Batman i Robin było takiego rewelacyjnego? Gra aktorska? Kostiumy? efekty? fabuła? Może muzyka? Rozpisz trochę temat to będziemy mogli podyskutować. W końcu od tego jest forum.

Pozdr.

użytkownik usunięty
Cypisek_syn_rumcajsa

Chyba chodziło mu o score :P

bongusia

Ten film to kompletne dno!!!! Wstyd że tyle gwiazd w nim zagrało

ocenił(a) film na 1
bongusia

batsutki, bat-credit card, wiecznie beczący robin, przeciwnicy batmana żałośni( 3 żarty freeza o lodzie dało się znieść...)
To nie jest film o batmanie i tyle ;)

bongusia

jaka niska ocena?lol niska to ponizej 4,5 film ma ocene ok czyli wszystkim sie podobal nara

ocenił(a) film na 5
bongusia

ludzie, przeciez to film dla dzieci wienc niech one oceniają. na pewno wiele byloi zachwyconych. bylo kolorowo, kostiumy byly ok (dzieci nie do konca wiedzą co to sutki) fabula nienajgorsza, efekty fajne(lepsze niz w mrocznym rycerzu) gotham city w roku 2150. mnie sie podobalo nawet, ale i tk forever najlepszy

użytkownik usunięty
szmylc3

"ludzie, przeciez to film dla dzieci wienc niech one oceniają"
Znam filmy dla dzieci, które są tak świetnie zrobione, że i dorośli je chętnie oglądają. Z "Batman & Robin" jest odwrotnie.

ocenił(a) film na 1

Ja Batmana lubię chociaż już nie jestem dzieckiem ;) ale tą część oglądnęłam tylko raz i było mi niedobrze, nawet się płyty pozbyłam. Nawet gorzej niż dno aktorzy (według mnie) nie dobrani (George Clooney wcale mi tu nie pasował szczególnie w roli Batmana).

ocenił(a) film na 2
galadria44

Totalne dno.Jak można było tak sp......ić film o Batmanie?!?!Ekranizacje Burtona były świetne,Nolana są dobre a Schumacher niewiadomo co chciał tu przedstawić.Porażka na maksa

ocenił(a) film na 5
cebul_297

No troche nieciekawie wygladal ten Batman , delikatnie mowiac, mimo ze obsada aktorska byla naprawde imponujaca. Natomiast Batman Forever byl calkiem fajny i mnie sie podobal bardziej niz druga czesc. Najlepsza jest jedynka i wlasnie Forever , wedlug mnie ;) . Wracajac do Batman i Robin , to chcialem sie Was zapytac jak oceniacie pomysl z obsada Clooneya jako batmana?:P Dla mnie porazka najwieksza z mozliwych... Val Kilmer bije go na glowe w poprzedniej czesci. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
pablomoore

ale szczeze to ja bym zamienil role w tym filmie. szfajceneger(zbyt napakowany na freeza) jako batman, clooney(zbyt chuda i nienapakowany jak na batmana) jako freeze.

ocenił(a) film na 5
szmylc3

Clooneya to do ostrego dyzuru czy cus a nie do batmana:P

ocenił(a) film na 5
pablomoore

@bongusia zaden ze wszystkich czesci batmana nie jest lepszy od wyrezysowanego przez Tim'a Burton'a "Batman początek" choc Batman i Robin nie jest złym filmem, miło sie go oglada choc jest troche przygłupi :)

ocenił(a) film na 5
pitixpl

Christofera Nolana, nie Tima Burtona ;P

ocenił(a) film na 7
bongusia

od początek na 100 % lepszy pod każdym względem Cypisek_syn_rumcajsa , trs6557uuiT.ktor , kubus_93 , badpotato , stefaniak_a , szmylc3, galadria44 , cebul_297 , pablomoore , pitixpl , brennt , DLoN92 , PIERDOLONE ZERA (TUSK + PEJA ) ;D

ocenił(a) film na 1
CrabKong

Najlepsze po kolei;
Batman,
Powrót Batmana,
Batman Foreve,
Batman Początek,
Mroczny Rycerz .

Batman i Robin nie zaliczam bo mi tu nie pasuje, A ty sam jesteś pierd.....m zerem. Jestem wielką fanką Batmana ale ta część jest do niczego i to nie tylko moje zdanie nawet w pewnym czasopiśmie przeczytałam pewną recenzje że nie bardzo się ta część udała. Więc krytyków też nazwiesz pie.....ne zera. Jak ci się tak bardzo podobał to twoja sprawa, może nie każdy ma taki wspaniały gust jak ty ale jak na razie to ty wszystkich z tego powodu mieszasz z błotem. To jest typowe zachowanie dla takich co nie wiedzą powiedzieć więc rzucają ścierwem w innych.

użytkownik usunięty
galadria44

Powiedz...że żartujesz..." wielka fanko "....ChaChaChaChaCha!

użytkownik usunięty
galadria44

Batman
Batman Początek
Powrót Batmana
Mroczny Rycerz
Batman Forever
Batman i Robin

użytkownik usunięty

Mroczny Rycerz jednak naklepszy

bongusia

Czyli Batmana 1 raz na oczy widziałaś w kinie . Ten kto orientuje się w postaci , wie , że B&R to największe gó+no jakie można było zrobić na podstawie tak epickiego komiksu .

ocenił(a) film na 1
bongusia

Witam. Na wstępnie zaznaczę, że również jestem wielkim fanem Batmana;p Jako młodziak oglądałem filmy Burtona i Schumachera, powiem więcej, przed Batman Forever w TV prawie się nie ...no właśnie, nie mogłem się doczekać. Obejrzałem, podobał się. Podobnie jak poprzednie dwa filmy Tima. Oczekiwałem na Batman i Robin w równie wielkim (jak na me małe rozmiary) napięciu i muszę rzec, iż mimo młodego wieku po połowie filmu zwątpiłem w sens tego wszystkiego. Całe szczęście, że tato nagrywał mi na VHS poprzednie części:D Miarą dla genialności i profesjonalizmu Nolana jest to, że potrafił podnieść z kolan naszego ulubionego bohatera. Burton tak, Nolan zdecydowanie tak, Schumacherowi dziękujemy.
Serdecznie pozdrawiam.

bongusia

Jedyne co jest dobre w tym filmie to teksty Schwarzeneggera.

ocenił(a) film na 1
bongusia

Btaman tańczy na lodzi czyli 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones