PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 594
oceny
7,3 10 1 191594
7,7 35
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Hm...

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie, film był całkiem udany jak na 1989 rok. Postać Jokera świetnie zagrana przez Jacka Nicholsona, chociaż dla mnie postać Jokera została najlepiej wykreowana w grach Batmaan Origins, Asylum, Knight, itp... No cóż, nie jestem wielkim fanem Batmana, ale film uważam za udany, Joker wprost fantastyczny, a nie mogłem oczekiwać zbyt wiele bo na świecie mnie jeszcze nie było :D Mogę spokojnie dać 8

ocenił(a) film na 6
Anubius

Jakby co, to przynajmniej Batmanowi i Jokerowi w grach Batman: Akrham Asylum, City, Knight podkładają te same osoby, co w serialu animowanym Batman: The Animated Series w oryginale (i raczej lepiej oglądać właśnie po angielsku ewentualnie z polskimi napisami niż z dubbingiem; najgorszy jest chyba lektor - przynajmniej ten nagrywany dawno temu na Polsacie - ponieważ wiele w tym tłumaczeniu jest pominięte - przynajmniej z tego co widziałem we fragmencie jednego odcinka).

W Batman: Arkham Origins inni ludzie podkładali głos pod przynajmniej Batmana i Jokera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones