PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 599
ocen
7,3 10 1 191599
7,8 36
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Jak w tytule. Jestem na świeżo po obejrzeniu filmu Batman. Kiedyś tam go widziałem, ale było to w czasach szkolnych, więc dawno, dawno temu. Teraz, a właściwie dziś (wigilia 2021) obejrzałem go po raz drugi. Właściwie to zacząłem go oglądać wczoraj w pewnym kino-pubie, no ale nie dokończyłem, bo w pewnym momencie zrobiło się tak głośno (jak to w pubie) że nie było sensu oglądać samego obrazu jako tło, w hałasie rozmów i śmiechów-chichów:)
No ale do rzeczy. Po obejrzeniu dziś filmu już w całości, naszła mnie myśl/refleksja, że przecież te gadżety/zabawki Batmana bardzo kojarzą mi się z zabawkami/gadżetami agenta 007. 
Bonda w wykonaniu Daniela Craiga i Pierce'a Brosnana, bo innych aktorsko-Bondowskich wcieleń nie widziałem, choć słyszałem/czytałem, że generalnie gadżety były zawsze obecne w tej serii.
No i moje pytanie jest takie. Według was, kto miał lepsze gadżety/bajery/zabawki - jak zwał tak zwał:) I kto miał lepiej uzbrojony pojazd? Ciekawi mnie też kwestia tego, kto miał szybszy:) Wiadomo, że agent MI6 w różnych filmach miał ich trochę, w każdym filmie inny (czasem nawet kilka) ale ograniczmy się w tej dyskusji tylko do pojazdów Bondów Craigowskich i Brosnanowskich i tylko do tych stricte pod nich robionych. Więc wg was kto miał lepiej pod tym względem? Batman czy Bond? Bond czy Batman?
No i czy w ogóle mieliście podobne skojarzenie/a z tymi gadżetami.
Zapraszam do dyskusji i wymiany spostrzeżeń:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones