PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527751}
7,2 13 536
ocen
7,2 10 1 13536
6,4 8
ocen krytyków
Beats of Freedom Zew wolności
powrót do forum filmu Beats of Freedom - Zew wolności
ocenił(a) film na 9
Ready2

No i kolejny któremu tytuł przeszkadza, a sam swoje konto nazwał po angielsku...

ocenił(a) film na 9
Pablo_30

Ha ha, faktycznie. Można powiedzieć: przyganiał kocioł garnkowi ;P

A tytuł moim zdaniem jest taki bo pokazuje polską muzykę z punktu widzenia angielskiego dziennikarza.
Po drugie zaś został, jak zrozumiałem, zrealizowany (też) w celu promowania polskiej kultury poza granicami kraju.

jamaz

No przecież napisałem,że ja już też Amerykanin ;) That's why Ready2Fight
Maaan.

ocenił(a) film na 6
Ready2

Dokładnie, mnie też strasznie wku***a ten tytuł. Póki co filmu nie widziałem, ale skoro jest o narodzinach polskiego rocka, o walce, którą Ci ludzie toczyli z systemem, skoro pokazuje polskie realia w czasach komuny i polskie nastroje społeczne w tych czasach panujące to dlaczego tego filmu nie można było nazwać po polsku, aby jeszcze bardziej chwytał za serce ludzi, którzy mają tak wielki sentyment do tych czasów, bo to była ich młodość, to była ich walka o ideały , to był ten klimat, który nigdy już nie wróci, a który można niejako odgrzać oglądając ten film...

ocenił(a) film na 7
Ready2

To jeszcze pikuś bo Lipiński(ten z Brygady Kryzys i Tlitu) chyba zapomniał naszej mowy bo gadał po angielsku.

ocenił(a) film na 5
Marik1234

Gadał z Amerykaninem nie znającym polskiego języka (polskie korzenie =/= polak), rozmawiał w języku, który obaj znali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones