PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 800
ocen
7,0 10 1 33800
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

hm... tak dziwnego filmu jeszce nie oglądalam . ten film byl kompletnie zwariowany ,
wiele rzeczy chyba powstało spontaniczne jak oglądałam ten film to mnie nachodzila taka mysl ale ten film jest głupi!!
ale moze pzrez to ze jest tak zwarioany i bezsensu to jest smieszny , nie wiem czy ten film tylo taki byl czy wszystkie musicale takie są , bo to byl mój pierwszy musical , i nawet podobał mnie sie, chcialabym jeszce raz go obejrzec
najgorsza byla ta blondyna blee... miala okropną twarz nawet krowy pzred nią uciekały
wspólczuje aktorowi ktory musial sie z nią calowac
te dzieci byly cudowne wgl. cala akcja odebrania ich z sierocinca byla kosmiczna!

ANCOL93

ja obejrzałam w sumie przez przypadek, ale jestem bardzo zadowolona. Film troszkę 'szalony', ale za samą możliwość oglądania Johnny'ego Deppa należy się co najmniej 9 :D Dzieci były niesamowite, zaskoczona (pozytywnie) jestem również tym, że grał tam Iggy Pop, niesamowity facet, aczkolwiek Johnny to po prostu... ideał :)

ANCOL93

Paskuda nie jest wcale tak brzydka po prostu ją tak pomalowali i do tego te miny swoje zrobiły.. świetnie zagrała!!
film pozytywnie zakręcony Iggy Pop w wanience-szorowanie :D świetne ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones