PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759765}
5,7 2 029
ocen
5,7 10 1 2029
Below Her Mouth
powrót do forum filmu Below Her Mouth

Poniżej ust są cycki, a jeszcze niżej śledziowa grota ;)

Tak bardziej serio, to ciekawe dla kogo ten film? Dla nieśmiałych i wstydliwych pip, co nie wlezą po konkrety na jakąś stronkę XXX? No nie wiem... Może, ale raczej nie.
Dla masturbatorów? Też nie, za słaby i zero konkretów.
Dla dzieci? Nie, oby nie.
To dla kogo?

Dobre pytanie i bez odpowiedzi, jednym słowem bzdety, takie feministyczno-lesbijskie, nie polecam!

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Taa a jak geje robią sobie lodziki to jest wtedy dobrze? Mnie właśnie cieszy że ktoś odważył się zrobić tak naturalistyczny film o lesbijkach. Dlaczego tylko geje mają mieć monopol na naturalistyczny seks w filmach? Zauważ że ten film przepadł, nie mógł się wybić bo nie jest o gejach, tylko lesbijkach. Ten podwójny standard musi ulec zmianie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

A co miał zrozumieć z Twojej wypowiedzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Z jego wypowiedzi, podkreslam, z jego.wypowiedzi to z calym szacunkiem ale Ty niewiele zrozumiales. Jemu nie chodzilo o to ze sprzyjasz "homoseksualistom" tylko to, ze zbyt malo jest dzis pozycji w powaznym kinie poruszajacych temat homoseksualizmu wsrod kobiet w sposob bardziej bezkompromisowo ukierunkowany na pokazanie ich seksualnosci. Swoja droga jest jeden taki film pokazujacy w taki wlasnie sposob zblizenie dwoch kobiet. Mam tu na mysli "Zycie Adeli". A skoro jak sam twierdzisz ze taki filmy nie jest potrzebny ani przyjemny to dlaczego mimo wszystko siegnales po te pozycje? A dla kogo jest ten film? Moze inaczej. Dla kogo w ogole takie filmy nie sa odpowiednie ze wzgledu na poruszana tematyke? Dla ludzi ktorzy nie do konca sa tolerancyjnie nastawieni do osob ze srodowiska LGBT. Bedziesz zdrowszy jezeli zdecydujesz sie omijac taki filmowe propozycje. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Czlowiek powinien uczyc sie na bledach. I czasami przeczytac opis ;-)

ocenił(a) film na 3
golding621

Człowiek powinien szanować innego człowieka, współpracować z nim dla dobra ziemi na której mieszkają, powinien mówić prawdę i nie czyhać podstępem na dobra drugiego, który ten zdobył w pocie czoła, a tamten chce zdobyć na oszustwie lub rozbojem, ludzie powinni dbać o swoją planetę i pokój między narodami, a tymczasem wyjrzyj za okno i zobacz co się dzieje, to co ja się będę przejmował taką głupotą, że opisu filmu nie przeczytałem...

ZSGifMan

I o to wlasnie chodzi. Czytajac czasami opis byc moze zaoszczedzisz czas na obejrzenie filmu ktory Ci sie nie spodoba a co moglbys wywnioskowac wlasnie z opisu... Wtedy zostaje okolo 90 minut wiecej na poprawe swiata ;-)

ocenił(a) film na 3
golding621

Tak, jasne, a potem przeczytać opis tu na FW do np. "Przełęczy ocalonych" i można sobie darować oglądanie, bo jakiś imbecyl wpisał przebieg całego filmu do swych wypocin.
A są lepsi artyści, tylko akurat nie pamiętam a propos już jakich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones