PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1041}

Ben Hur

Ben-Hur
7,7 33 736
ocen
7,7 10 1 33736
7,1 10
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

acm

ocenił(a) film na 10

najlepszy film historyczny jaki moje oczy widzialy absolutne 10/10 tylko kinomani z prawdziwego zdarzenia dadza taka ocene.

ocenił(a) film na 10
acmilan8

Chcąc nie chcąc muszę się z tobą bo masz 100% racji.

ocenił(a) film na 10
Kasprov

dzieki .

ocenił(a) film na 9
acmilan8

Film arcydzieło, obowiązkowo muszę sięgnąć po książkę.

ocenił(a) film na 3
acmilan8

Biorąc pod uwagę końcową scenę, to nie jest film historyczny tylko fantasy.

kostekzary

Zabawne, że mówi to ktoś, kto Ferresta Gumpa uznał za arcydzieło.

ocenił(a) film na 3
rock79

Forrest broni się sam w obu formach - książkowej i filmowej. Skąd porównanie do Ben Hur?

kostekzary

Jest tak samo realny jak Ben Hur.

ocenił(a) film na 3
rock79

Jednak nikt nie nazywa go "historycznym"

użytkownik usunięty
acmilan8

Dokładnie !!!!!! dzieło które zapiera dech, przekaz i emocje niszczą !!!

użytkownik usunięty
acmilan8

Zgadzam się z tobą

ocenił(a) film na 10
acmilan8

pochlebiasz mi, ale film w istocie niesamowity :)

acmilan8

cóż wszystko już zostało napisane mogę dodać tylko tyle -arcydzieło

acmilan8

Zobaczcie sobie Małgorzatę, córkę Łazarza. Klasę lepsza od Ben-Hura (tak, to możliwe).

kendo777

Skąd porównanie obu filmów? Nawet to inne epoki. Od czasów Małgorzaty jest nawet bliżej czasowo do nas niż do Ben Hura. Tematyka filmów zupełnie inna. Jedyne co je łączy to fakt, że dzieją się w odległych czasach.

ocenił(a) film na 9
acmilan8

Więc jeśli Ja dałem "tylko" 9/10 to nie jestem kinomanem z prawdziwego zdarzenia...??????????????????????????????????????????????? :((((((((((((((((((((((((

tokarz85

Wg tego snoba, owszem nie jesteś.

ocenił(a) film na 10
acmilan8

Arcydzieło ! Wyścigi rydwanów to genialność sztuki operatorskiej

ocenił(a) film na 8
acmilan8

Idiotyczny post

ocenił(a) film na 6
musicmans

jak mogę dac Ci plusika?

musicmans

Infantylny

ocenił(a) film na 7
acmilan8

Niestety, gdybym nawet zamierzała dać tej produkcji dziesiątkę, twój komentarz skutecznie by mnie od tego odwiódł.

ewelciathebest

Zgadzam się w stu procentach.
"...absolutne 10/10 tylko kinomani z prawdziwego zdarzenia dadza taka ocene." Jaki "kinoman z prawdziwego zdarzenia" mógł coś takiego napisać?

Motomysz

Ciekawe czym jest ten mityczny "kinoman z prawdziwego zdarzenia"? Czy aby dołączyć do tego ekskluzywnego klubu należy oceniać filmy dokładnie tak samo, jak autor tego tematu?:D

acmilan8

Raczej fani melodramatów fantasy. Film jest ok, licznik historycznych bzdur dobija do dość wysokich wartości, chociaż do Kleopatry Hurowi jeszcze daleko. Największą zaletą tego widowiska jest przede wszystkim jego warstwa przygodowa, którą faktycznie ogląda się bardzo przyjemnie.

Jeśli uważasz Ben-Hura za apogeum filmu kostiumowego... to po prostu znaczy, że widziałeś bardzo mało filmów kostiumowych. I tyle.

acmilan8

Masz absolutną rację. Kinomani znający się naprawdę na kinie dadzą tej produkcji zasłużoną 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones