PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Po raz kolejny Johnny mnie bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczył. Rola Sama była po prostu świetna. Najbardziej podobała mi się mina Sama kiedy siedział na skrzynce ze smutną miną :]

Ten film jest dowodem na to, że Johnny jest jedyny w swoim rodzaju i że poradzi sobie doskonale z każdą rolą.

ocenił(a) film na 10
_natka

No oczywiście:) FENOMENALNA GRA JOHNNY'EGO W TYM FILMIE...BRAK MI SŁÓW...:)

Karolcia_28

Scena w barze też była świetna. Ten taniec bułeczkami z takim... obłędem w oczach ;) jakby nic poza tym się nie liczyło.

_natka

Ten film jest genialny oczywiście dzięki komu? dzięki Johnnemu ten film jest boooski chętnie obejrzała bym go jeszcze z 15 razy

ocenił(a) film na 10
pingwinek1

A jeśli dodać do tego naprawdę dobrą fabułę i scenariusz...film zasługuje na 10/10:)

użytkownik usunięty
_natka

Tak... :D Ten film to gra Johnny'ego. Bez niego nie byłoby tego filmu... :) Jest niesamowity...

użytkownik usunięty

Racja! Sceny w barze, z tymi bułeczkami i talerzami są świetne, tylko Johnny potrafi tak grać!!!

_natka

scena w barze byla po prostu swietna;) a ja biedna caly tydzien czekalam i w polowie filmu mama kazala mi isc spac....na nic rozpacz, targowanie....musze czekac do nastepnej emisji....;/ ;(

Montana_3

Hmmmm... ten film mogą jeszcze pokazać na TCM, bo tez tam ostatnio był.

ocenił(a) film na 10
_natka

co za talent! uśmiałam się na tym filmie...On potrafi zagrać każdą postać obłędnie :D jestem pełna podziwu dla Johnny'ego.

ocenił(a) film na 8
verena_3

Scena w barze była super,ale moment jak sie huśta kilka metrów nad ziemią i Joon go zauważa no po prostu rewelka Depp jest rewelacyjnym aktorem w każdej roli się sprawdza

ocenił(a) film na 9
Lasiczka_2

Jak dla mnie mistrzostwem bylo robienie tostów za pomocą żelazka i (chyba) frytek używając rakiety tenisowej... :) Film świetny, nie tylko ze względu na Depp'a, ale również przez swoją fabułę. Daje sporo do myślenia na temat tolerancji, a jednocześnie przedstawia to w taki lekki i codzienny sposób...

ocenił(a) film na 9
_natka

Johny pokazal na tym filmie na co go stac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones