PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 157
ocen
6,6 10 1 51157
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Film dla sadystów i tyle kto by z tego czerpał radość .Pierw fatalny gwałt potem zemsta z piekła rodem .Co ludzie widzą w takich produkcjach jak ta i wzgórza mają oczy czy wrong turn.

ocenił(a) film na 9
terron

NIE OGLĄDAJ ;) masz miliard innych filmów bajek i tp... chyba nie widziałeś na prawde drastycznych filmów bo uwierz że ja jak to ''sadysta'' widziałam wiele bardziej brutalnych filmów na których miałam dość na serio ... ale to ? daje mi jakąs satysfakcje ;)

ocenił(a) film na 6
horrorlady

horrorlady dokładnie ;)

ocenił(a) film na 9
terron

Pokazali brutalny gwałt, które też się zdarzają w prawdziwym życiu. Nie widzę w tym nic sadystycznego. Nie chcesz nie oglądaj tego typu filmów. Co do wzgórza mają oczy to ja ten film uwielbiam. Jest świetnie wyreżyserowany. Obejrzyj sobie "Nieodwracalne" z Moniką Bellucci gdzie również bodajże przez 10 bądź więcej minut ogląda się gwałt brutalny na kobiecie. I nie jest to nic nadzwyczajnego, bo tak jak powiedziałem na samym wstępie gwałty się zdarzają niestety dosyć często. Owszem reżyserzy takich filmów lubią szokować, ale dla mnie to ten film jest genialny. Albo wiesz co obejrzyj sobie świnke Peppe. Od tego remake'u są brutalniejsze chociażby Srbski Film, który ci również polecam ;)

ocenił(a) film na 6
terron

Po to robi się takie filmy, żeby raz - pokazać, że to się zdarza i zbiorowe, brutalne gwałty, to żadna bajka. Dwa - dać chociaż namiastkę poczucia ulgi i sprawiedliwości kobietom. Dobrze przecież wiemy, że ani taka zemsta nigdy nie miała i nie będzie miała miejsca, ani gwałciciele w prawdziwym życiu nie doświadczą sprawiedliwości. Miejmy ją chociaż w takim filmie.

ocenił(a) film na 8
terron

"Fatalny gwałt" a widziałeś żeby gwałt był wspaniały ?
Takie filmy robi się m.in. dla takich czubków jak ty żeby wiedzieli ze tego im robić nie wolno.

ocenił(a) film na 7
terron

Nie podoba sie to nie ogladaj,proste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones