PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 158
ocen
6,6 10 1 51158
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

niezły

ocenił(a) film na 6

sam pomysł wydaje się dobry,jednak pokazany akt zemsty zbyt mocny.oglądałem lekko zniesmaczony.moja opinia jest stroną widza.

lovelukasz

tak ale o to właśnie chodziło pokazanie wszystkiego co przyjdzie każdemu człowiekowi do głowy co by 2 osobie zrobił o to tu chodzi pokazanie właśnie takich rzeczy łatwo sobie wyobrazić ale zobacz jak ciężko na to patrzeć a co dopiero to zrobić . Ten film miał cię zmusić do takiej refleksji

ocenił(a) film na 6
zewral

cholerka to ja nie chcę żeby mi ktoś krzywdę zrobił,bo strach pomysleć,co by ze mnie "wyszło"...przede wszystkim jaki ból człowiek musi mieć w sobie,aby doprowadzić do takiej reakcji....
a co myślisz na temat "płynących wieżowców"? własnie skończyłem oglądać,jednak nie mam jeszcze zdania.refleksja?tu się pojawiła...i nadal trzyma.

lovelukasz

na temat ,,płynących wieżowcow''? Nic o nim nie myślę bo nie rozumiem treści tego filmu. Miał być o miłości gejów, o tym jakie przeciwności losu ich napotykają? To im nie wyszło. Skoro główny bohater tak się wstydził swej odmienności, ze ciągle uprawiał sex ze swoją dziewczyną to bardzo mi przykro. Poza tym ten film jest zbyt wulgarny. Nie rozumiem po co scena sexu oralnego z dziewczyną (i to tak dokładna!) w filmie, w którym jak się domyślam miała być przedstawiona odmienność bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones