PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 906
ocen
7,2 10 1 113906
5,5 13
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

tymczasem w ogóle na to nie zasługuje.Niektórym się wydaje, że jak Denzel zagra to film musi być super. Otóż nie. Sceny akcji kompletnie nieprzekonywujące. Jedno machnięcie ręki w pięciu ujęciach.Lubie jego kreacje w innych filmach (szczególnie Lot ) ale w tym filmie zgłosił się tylko po wypłatę (przeczytałam to u kogoś i uważam, że trafia w sedno) - kompletny brak zaangażowania. Film jest słaby.

fanke

Dokładnie takie samo odniosłem wrażenie. Przygotowałem się do filmu dobrego (w końcu z Denzelem Washingtonem, który przyzwyczaił mnie do dobrych tytułów), a dostałem film mocno średni i mało przekonywujący. Zaskoczeniem dla mnie samego była moja własna ocena, którą wystawiłem filmowi na koniec, ale zadałem sobie pytanie: 'ile dałbym gdyby główną rolę zagrał inny aktor zamiast Washingtona' i niestety utwierdziłem się w przekonaniu, że film do dobrych nie należy. A i gra aktorska Denzela Washingtona tutaj słabego scenariusza nie ratuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones