Face/Off

2 godz. 18 min.
7,1 74 036
ocen
7,1 10 74036
9 948
chce zobaczyć
6,3 9
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":9}
{"type":"film","id":1028,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Face+Off-1997-1028/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez twarzy
  • Kartolus ocenił(a) ten film na: 7

Nicolas Cage i John Travolta stworzyli idealny duet w tym filmie. Chciałbym zobaczyć ich jeszcze w jakiś świetnym filmie.

• Manthey ocenił(a) ten film na: 9

Kartolus Film wart obejrzenia?

• Manthey no stare dobre kino, nie oglądałeś do tej pory? jak nie, warto:)

• Gburowaty ocenił(a) ten film na: 7

Manthey Jasne, ze warto, polecam serdecznie :)

• Gburowaty UWAGA SPOJLER
    Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
    Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
    A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
    Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
    Jak było naprawdę???????????????????????????????????????????????????? ?????????

• simonetti ocenił(a) ten film na: 9

Shadow_dawnego_ggggggg W hollywod wszystko jest możliwe... zauważ, że jak obaj leżą w karetce i Cage ściąga obrączkę z palca Travolty to ten ma opatrunek na brzuchu w miejscu w którym dostał harpunem...

• simonetti Czyli... zabili go i uciekł.