Face/Off

2 godz. 18 min.
7,1 74 047
ocen
7,1 10 74047
9 951
chce zobaczyć
6,3 9
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":9}
{"type":"film","id":1028,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Face+Off-1997-1028/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez twarzy
  • Ocena powinna być conajmniej bardzo dobra.Bardzo ciekawy film,mega wciągający.

• Alexa1694 ocenił(a) ten film na: 8

JesyBray Popieram ;-) Właśnie skończyłam oglądać

• Alexa1694 UWAGA SPOJLER
    Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
    Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
    A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
    Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
    Jak było naprawdę???????????????????????????????????????????????????? ?????????

• Immortal_Stasin ocenił(a) ten film na: 10

JesyBray Ja również się zgadzam.

• JesyBray Film oglada sie niezle, fajna akcja, ale jest tak niemozliwie glupi, ze glowa boli :)

• użytkownik usunięty

jasiu15 Raczej nie widziałeś "niemożliwie głupiego" filmu jeszcze skoro ten tak określasz ;)

• chemas ocenił(a) ten film na: 5

JesyBray Jaki film taka ocena. Film oglądało się w miarę tylko za pierwszym razem. Travolta zagrał w miarę, ale Cage poniżej oczekiwań.

• matthiashues891 ocenił(a) ten film na: 9

JesyBray bo gimby nie rozumieją , na ich poziomie sa pamiętniki z wakacji i słoiki a takiego fajnego filmu nie rozumieją

• Zoh1n ocenił(a) ten film na: 4

matthiashues891 Oj gosciu hahahahahahaha. Z jednej strony mam ochote skomentowac twoja wypowiedz, z drugiej wiem jakie to bezcelowe. JA PO PROSTU NIE ROZUMIEM.

• RetroDiva ocenił(a) ten film na: 2

JesyBray Ja się zdziwiłam z tak wsokiej oceny.Moim zdaniem film jest strasznie kiczowaty a dialogi są wręcz śmieszne.

• RetroDiva najpierw skoncz szkole, naucz sie pisac, a potem pisz komenty.

• JesyBray UWAGA SPOJLER
    Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
    Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
    A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
    Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
    Jak było naprawdę???????????????????????????????????????????????????? ?????????

• JesyBray no co ty, przecież ten film to stek bzdur, dać więcej ni 6 to jakiś żart