Face/Off

2 godz. 18 min.
7,1 74 036
ocen
7,1 10 74036
9 948
chce zobaczyć
6,3 9
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":9}
{"type":"film","id":1028,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Face+Off-1997-1028/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez twarzy
 • apon ocenił(a) ten film na: 3

  Te denne sceny strzelanin jak Cage wylatuje z samolotu niczym Max Payne i ubija połowę wrogów. Akcja ze zmianą twarzy jeszcze większa komedia, pokazali to w pseudo-mądry sposób.
  Pomysł dobry, wykonanie żałosne.

 • apon bo może to jest FILM? W filmach ludzie mogą wszystko?

 • Apaacz ocenił(a) ten film na: 2

  weeman86 Film sensacyjny, w tym wypadku Thriller, powinien mieć chociażby znamię realności, w innym wypadku powinien być zaklasyfikowany do Science Fiction. Nie podoba mi się zupełnie odrealnienie świata. Wszystko czego dotkną wybucha! Strzelają do siebie pół godziny i nie trafiają! Zawodowy zabójca i policjiant?! Paranoja. A scena w której Cage wypada z łodzi i trzyma się łańcucha? Kosomos! Film można chwalić za wspaniałych kaskaderów i pirotechników.

 • shamar ocenił(a) ten film na: 8

  Apaacz Przecież to jest typowy film akcji ala 80's , 90's geniuszu.
  Jaki sensacyjny? Jaki thriller? Wiesz co to thriller?

 • apon Nieporozumieniem jest ta wypowiedź kolego. Gdybym chciał obejrzeć coś z rzeczywistości, to bym oglądał film dokumentalny. A tak wolę sobie podziwiać nie do końca realistyczny świat w filmie fabularnym.

 • Apaacz ocenił(a) ten film na: 2

  Syriusz_Bound W sumie, to Panowie wyżej macie racje. Jestem po prostu Hejterem i nie lubię Amerykańskiego kina :) Przepraszam za zamęt.

 • apon ocenił(a) ten film na: 3

  Syriusz_Bound Podawanie skrajnych argumentów w dyskusji jest oznaką głupoty.

 • Apaacz ocenił(a) ten film na: 2

  apon Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać w błędzie - tylko głupi.

 • Major_Mandella ocenił(a) ten film na: 3

  Syriusz_Bound Gorączka, Mann'a też jest filmem sensacyjnym gdzie jest dużo akcji. Ale ta akcja ma sens i logikę. Tu było jakieś apogeum tandety i sztuczności. Czasem mniej znaczy więcej. Nie wszystkich musi bawić latający i fikający koziołki facet które w tych akrobacjach zabija połowę miasta.

 • Major_Mandella UWAGA SPOJLER
  Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
  Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
  A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
  Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
  Jak było naprawdę???????????????????????????????????????????????????? ?????????

 • shamar ocenił(a) ten film na: 8

  Shadow_dawnego_ggggggg Ostatnie plotki mówią że wystąpią.

 • shamar Słyszałem o tym.

 • simonetti ocenił(a) ten film na: 9

  apon A Rambo? A Komando? I wiele im podobnych filmów? Setki wystrzelonych pocisków bez przeładowania nikt w nich nie umie trafić ale oni w tego złego zawsze ;-) Film powstał w czasach kiedy królowała złota era VHS'u. Dużo wybuchów, rozpierduchy itd W Hollywood zabijano się o głównych aktorów wówczas było nie do pomyślenia żeby Stallone zagrał razem innym gorącym nazwiskiem np Van Damem w jednym filmie chociaż wyjątki się zdarzały. Każdy był panem swojego filmu. Mnie się bardzo podobało jak zaczynał się film i lektor niemal zawsze z imienia i nazwiska czytał główną rolę.