PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1028}

Bez twarzy

Face/Off
7,1 77 101
ocen
7,1 10 1 77101
6,5 12
ocen krytyków
Bez twarzy
powrót do forum filmu Bez twarzy

słaby

użytkownik usunięty

dwóch gości, o różnej budowie ciała, zmieniają twarze i to wystarczy, żeby nie budzić podejrzeń, że coś jest nie tak
braaaaaavo

ocenił(a) film na 8

Daj spokój, to tylko filmowa fikcja. Wiadomo, że w prawdziwym życiu takie coś nie miałoby miejsca. Zresztą w filmach jest wiele takich nierealnych sytuacji i nie mam na myśli filmów sci-fi.

"Życie to nie film".

ocenił(a) film na 8
starlight_11

Dokładnie to tylko film -fikcja. Dla mnie 8/10

infinity11

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

W taki sposób to mógłbyś obalić większość klasyków.

Równie dobrze można pójść do teatru i stwierdzić, że to bujda, bo aktorzy mówią z perfekcyjną dykcją i wszyscy postacie mają charyzmę. Życie tak nie wygląda, bo na tym polega teatr.

Mowiacy_do_reki

UWAGA SPOJLER
Wytłumaczcie mi jedno. Główny bohater (ten pozytywny) zabił na końcu tego głównego wroga harpunem?
Bo mnie się wydawało, że nie. Mój brat był innego zdania. I tą wersję potwierdzał wikipedyczny opis filmu:
A speedboat chase ensues in which Archer forces Troy to shore by collision, then bests Troy in a melee fight. Troy mutilates his own/Archer's face to taunt and distract him, but Archer instead gains the upper hand and impales Troy with a spear gun, killing him.
Ale teraz chcą robić seguel i co prawda twierdzą, że obaj bohaterowie już nie wystąpią, ale ten niedobry bynajmniej nie z powodu śmierci ogrywanej przez siebie postaci filmowej.
Jak było naprawdę?????????????????????????????????????????????????????????????

Shadow_dawnego_ggggggg

Co tutaj jest niejasne. Tak zabił harpunem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones