PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 85 956
ocen
7,2 10 1 85956
6,7 19
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Kto zatwierdza opisy filmów, czy cokolwiek innego na tym forum? Pytam, bo w opisie, który wyświetla się powyżej znajduję się potężny spoiler. Pomijając już sam fakt, że nie jest to nawet opis do filmu, tylko bardziej opis do jednego z wątków, to niewybaczalne jest to, że zawiera kluczowy spoiler. Moderatorzy powinni być bardziej rzetelni na przyszłość ;)

ocenił(a) film na 5
Flaku

Jak najbardziej popieram!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Flaku

Racja

Flaku

Racja, aż dziwne że to jeszcze nie zmienili, w sumie po przeczytaniu "opisu" to już nie jako spodziewamy się tego zdarzenia. I podczas pierwszej strzelaniny już wiedziałem co się stanie...

Didox

a opis jaki był taki jest nadal xd

Flaku

3 lata mijają, a nic się nie zmieniło. Moderatorzy śpią :)

Didox

No, co ty, pewnie chorują na bezsenność sprawdzając, tak, rzetelnie materiały ;)

ocenił(a) film na 8
Didox

Witamy w 2018 leniwych moderatorów!

Flaku

Szczęściarz ten, kto najpierw zobaczy,a potem przeczyta opis filmu :)

bennyhillshow

Dokładnie, niech zmienią ten opis.

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

Ja tak miałem, dzięki bogu.

ocenił(a) film na 7
Flaku

Zmienili właśnie opis, ja wysłałem prośbę :)

Szymon_Majchrzak

wreszcie się udało, 6 lat czekałem

ocenił(a) film na 5
Szymon_Majchrzak

Dalej jest opis, który zdradza pół filmu. Coś ci nie pykło w tej prośbie.

ocenił(a) film na 4
grd1

Ale że o co chodzi? Pomijając, że opis jest gówniany, bo facet wcale nie jest chory na bezsenność, tylko po prostu w tamtym miejscu jest ciągle dzień i męczą go wyrzuty sumienia. To ten "spojler" to taki jak żaden, bo każdy człowiek popełnia błędy, równie dobrze tym błędem mogłoby być pominięcie jakiegoś ważnego dowodu, wypuszczenie przestępcy, zaśnięcie podczas jazdy samochodem i spowodowanie wypadku lub że dałby się ponieść i uderzyłby podejrzanego za mocno itp. itp.
I martwię się, że poprzedni opis był podobny, a wam po prostu brak obiektywizmu i ślepo patrzycie się na opis przez pryzmat tego co wiecie po obejrzeniu filmu.

ocenił(a) film na 5
MaMiX

Nie chodzi o to co jest na samej górze, tylko tam gdzie jest "OPIS" filmu. Opis filmu zdradza praktycznie całą fabułę, brakuje tylko ostatnich 10 minut filmu.

ocenił(a) film na 4
grd1

A to zwracam honor. Aczkolwiek bardziej "opisy", no ale fakt zapomniałem, że tam na dole jest coś takiego i właściwie miałem napisać, że chyba nigdy ich nie czytałem, ale chwilę po tym jak o tym pomyślałem zdałem sobie sprawę, że te opisy znajdują się chyba pod zwiastunami i się w sumie zastanawiałem czemu są tam dłuższe opisy zamiast tych krótszych przy tutule.

ocenił(a) film na 8
Flaku

Tu takich wpadek i błędów jest pełno. Nikt tego nie poprawia bo, zdaje się, nie ma komu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones