PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 632
oceny
7,4 10 1 154632
8,0 41
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

To nawet się nie umywa do takich filmów jak Dogma, Jay and Silent Bob, czy Borat.
Mega słabe teksty, żenująca scena walki z "niemcami" pod koniec filmu... szkoda gadać,
Straciłem 2 godziny.

Doom123123

Porównywanie Lebowskiego do Borata jest jak porównywanie Breaking Bad do Klanu. Tak samo porównywanie kunsztu braci Cohen z lekkim kinem Smitha to nadużycie.
Za to w Boracie są ultra ambitne teksty? Jeśli chodzi o ostatnią scenę to czego się spodziewałeś? Rozpierduchy w stylu Bay'a?

ocenił(a) film na 9
Doom123123

hahaha, co za debil :D

ocenił(a) film na 8
Doom123123

Borat jest żenujący. Debilny i prymitywny film.

ocenił(a) film na 9
Doom123123

Żenujące jest to, że nie za-interpretowałeś tego filmu i piszesz takie rzeczy. Ewidentnie widać, że łatwe kino jest w twoim stylu.

ocenił(a) film na 8
Doom123123

haha borat? człowieku weź koło i ....porównywanie Lebowskiego do tego gówna szkoda komentowania twojego żałosnego postu

Marcel1916

Ależ oglądając Borata można właśnie się pośmiać, tutaj niekoniecznie. W tej komedii jest niewiele komedii w zasadzie. Film do obejrzenia w szerokich spodniach i laczkach, jak nosił się Lebowski i zapomnienia.

Nazywacie Borata żenującym i prymitywnym? Owszem, ale on właśnie miał taki być. Od początku było wiadomo czego można się spodziewać.

Po sensie Lebowskiego moja konkluzja jest taka, że jest to film o niczym. Historia zupełnie nie wciąga. Dobrze zagrany bohater i dobra muzyka. To wszystko.

Dorabianie temu obrazowi jakiejś ukrytej głębi jest tak samo niepoważne jak zarzucanie prymitywności Boratowi.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Może zacznijmy od tego, że w "Boracie" i w "Lebowskim" występuje zupełnie inne poczucie humoru... Jednych śmieszy to, innych coś innego, no proste. Mi podobał się bardziej "Lebowski" i wcale nie ze względu na humor, który moim zdaniem byl na podrzędnej pozycji w stosunku do kreacji głównego bohatera. Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 10
Doom123123

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/opinionated.gif

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones