PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 123 954
oceny
6,3 10 1 123954
5,8 19
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Kiedy Mike stoi twarzą do ściany to nawiązanie do tej pogłoski, że wiedźma zabijając dziecko kazała
pozostałym odwrócić się, bo nie mogła znieść ich spojrzenia. Taka ciekawostka dla tych co nie
skojarzyli wywiadów z początku filmu z tą właśnie sceną.

ocenił(a) film na 10
Komandosek2

To nie wiedźma mordowała dzieci tylko pustelnik Rustin Parr :)

ocenił(a) film na 7
ElGladiator

Mój błąd, ale na bank ta scena była nawiązaniem do tej plotki.

ocenił(a) film na 10
Komandosek2

To prawda :) Parr "porwał" dzieci z miasteczka obiecując cukierki, a w swojej chatce, dokładnie w piwnicy zabił wszystkie oprócz Kyle'a Brody'ego.

ocenił(a) film na 2
Komandosek2

I to w zakończeniu chodzi o to , że ten pustelnik przyszedł i tą dwójkę zastrzelił ?

ocenił(a) film na 10
gwenny16

Raczej nie, Parra za zbrodnie powieszono w latach 40, akcja filmu dzieje się w latach 90. Co się stało na końcu filmu - tego nikt nie wie.

ocenił(a) film na 9
ElGladiator

A gdzie jest o tym wzmianka w filmie? Wszyscy mówili tylko o wiedźmie.

ocenił(a) film na 10
IJustDiedToday

Jestem fanem tego filmu, miałem kiedyś na jego punkcie obsesje. Czytałem na wielu stronach na jego temat. Różne fora Amerykańskie jak i Polskie. Jeszcze parę lat temu potrafiłbym płynnie recytować całą historię od końcówki 18 w, kiedy żyła jeszcze Elly Kedward (wiedźma), aż po zaginięcie studentów.

ocenił(a) film na 8
IJustDiedToday

niee, jeden facet opowiadał historię Rustina Parra, pustelnika który w 1944 porywał i zabijał dzieci, prawdopodobnie opetany przez wiedźmę

ocenił(a) film na 4
Komandosek2

Film za mniej niż 500tys. zarobił ponad 200 mln. Cholera jakiś geniusz wcisnął to coś ludziom za sporą kasę. Daaamnnn.

ocenił(a) film na 5
Sharimsejn

500 tyś!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? chyba 5tyś

ocenił(a) film na 7
spychu1920

http://life.forbes.pl/najbardziej-dochodowe-filmy-w-historii-kina,artykuly,20055 8,1,1,11.html
Budżet to 35 tys USD ;)

ocenił(a) film na 3
spychu1920

Chyba "tys." jeśli już :)

ocenił(a) film na 9
Komandosek2

Jeśli chodzi o końcówke została wyjasniona w 3 części. Ten kto spojrzy sie na wiedzme umiera. Heather sie odwrocila i zginela.

ocenił(a) film na 9
Eplay

Chcesz mi powiedzieć, że trójka bezpośrednio mówi, że wiedźma istnieje i jeszcze w dodatku ją pokazuje? Jeżeli tak, to już wiem, że nie ma szans bym obejrzał to dziadostwo.

użytkownik usunięty
GdenerationX

"Jeżeli tak, to już wiem, że nie ma szans bym obejrzał to dziadostwo."

A jednak widziałeś i oceniłeś wysoko, bo 9/10 :)

ocenił(a) film na 9

Ja mówiłem, że nie obejrzę trzeciej cześci, a nie oryginału.

użytkownik usunięty
GdenerationX

Nie przeczytałem dokładnie i takie babole wypisałem ;D
Mój błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones