PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510938}

Bloodworth

Provinces of Night
6,1 921
ocen
6,1 10 1 921
Bloodworth
powrót do forum filmu Bloodworth

Mógłby mi ktoś wyjaśnic o czym wogóle jest ten film?:)

masterek16

E.F. Bloodworth has returned to his home - a forgotten corner of Tennessee - after forty years of roaming. The wife he walked out on has withered and faded, his three sons are grown and angry. Warren is a womanizing alcoholic, Boyd is driven by jealousy to hunt down his wife and her lover, and Brady puts hexes on his enemies from his mamma's porch. Only Fleming, the old man's grandson, treats him with the respect his age commands, and sees past all the hatred to realize the way it can poison a man's soul. It is ultimately the love of Raven Lee, a sloe-eyed beauty from another town, that gives Fleming the courage to reject this family curse. Written by Anonymous

Dodo140

aha to spoko wszystko rozumiem a może coś po polsku ;p?

Dodo140

Z grubsza chodzi o to że stary Bloodworth wraca do domu po 40 latach nieobecności. Synowie to niezłe ziółka. Jeden jest alkoholikiem, drugi ściga żonę i jej kochanka a trzeci o ile dobrze rozumiem rzuca jakieś czary na swoich wrogów ale to pewnie jakaś przenośnia. Bloodworth ma też wnuka Flemiga, który jako jedyny odnosi się z szacunkiem do dziadka. Chłopak zakochany w dziewczynie z innego miasta będzie musiał odważyć się przeciwstawić rodzinie.

reese

aha ro rozumiem dzięki. A dobrze sie domyślam że ten co ściga żone to chodzi do Hilary Duff?

masterek16

No nie. Z opisu wychodzi że ten młody [czyt. wnuk Bloodwortha Fleming] zakochał się w dziewczynie z innego miasta imieniem Raven Lee. A z tego co widzę Duff gra Raven Halfacre. Czyli pewnie to jest jej rola tylko w procesie produkcji zmienili nazwisko.

reese

HAHA i młody zrobił jej dzieciaka? Bo hilary w tym filmie jest w ciąży L:D

masterek16

Z tego co widzę Duff ma 23 lata a ten młody gość 22 więc nie widzę problemu dlaczego nie miałoby tak być.

reese

XY007 pisał dość dawno że hilary w tym filmie sie w ciąży i chyba jej mąż jest alkocholikiem i ją bije. W takim razie troche sie pomylił a szkoda bo chciałbym zobaczyć ją w takiej roli;p

masterek16

Dane do filmwebu dodają użytkownicy. Może któryś się pomylił i przypisał Duff do innej roli. Ewentualnie błąd może być w tej recenzji. Nie wiem jakie jest jej źródło ale nieraz ludzie wypisują takie herezje że potem mogą się nie zgadzać podobne rzeczy.

Ale według listy płac synowie Bloodwortha mają nawet ponad 40 lat, raczej wątpię żeby Duff grała żonę któregoś z nich.

reese

hej przecież patologia na takich zadupiach nieraz sie zdarza:D

masterek16

W sumie to racja :) A ten młody pewnie będzie tym kochankiem :P W końcu to melodramat.

reese

ale czegoś tu nie czaje, skoro młody wnuk sie zakochuje w kobiecie to w czym problem? co ma do tego jego rodzina?:D

masterek16

Jak sam napisałeś. Patologia na zadupiach :) Nie spotkałeś się nigdy z czymś takim że Ci z jednej wiochy nie lubią Tych z drugiej? :)

reese

aa zaczynam ogarniać temat:D Ci mają zazłe że chłop przeorał i zrobił dzieciaka lasce z sąsiedniej wiochy?:D

masterek16

O widzisz. O to właśnie może chodzić. Chociaż na tym etapie to tylko przypuszczenia.

Tak teraz patrzę z niesmakiem i zastanawia mnie jak zgarnęli do obsady Kristoffersona i Kilmera. Nie mogę wyjść z podziwu. Film po premierze a na youtube nie ma żadnego trailera. Straszna bieda.

reese

Co do Kilmera też jestem cholernie zdziwiony i zastanawiam sie kogo bedzie tam grać. A co do samego filmu on już jest gotowy była już premiera na festiwalu a dalej ani trailera ani większego zarysu fabuły. Stay Cool miał tak samo ale trailer wreszcie doszedł na youtube:/ Ciekawe jak bedzie teraz

masterek16

Coś czuję że jakiś gniot z tego wyjdzie. Trafiłem na ten film śladem Kristoffersona ale jak patrzę na promocje to raczej nie prędko będzie można go zobaczyć.

reese

Mnie cholera bierze wiesz czemu? Według mnie jest to ciekawa rola Hilary Duff, film już jest gotowy ale nic nie wiadomo :/ Czekanie mnie cholernie wkurza więc oczekuje na każdy news

masterek16

Obawiam się że to jeden z tych filmów o których szybko u nas nie usłyszymy. Praktycznie zero promocji. Wiadomo kto wogóle kręci ten film? Żaden nasz dystrybutor się tym nie zainteresuje. Chyba że to taki film od razu w telewizję. Wtedy może z zaskoczenia wyskoczyć w tv publicznej ale to będzie oznaczało że jest poniżej oczekiwań.

reese

Greta tez nie miała polskiego dystrybutora a jednak szybko ja oglądneliśmy.Film wyjdzie za oceanem wrzuca go na rapidshare a potem czekac aż napiprojekt sie z filmem pobawi.Tylko kiedy i w jakiej jakości?

reese

Właścicielem praw do filmu jest Sony Pictures. W Polsce tylko na DVD i BR, dystrybutor Imperial-CinePix, o ile wiem przewidywana data wydania to początek czerwca tego roku.

reese

nie, po prostu jej pełne nazwisko w filmie brzmi Raven Lee Halfacre :)

Dodo140

może być ciekawie;d trener Durham z one tree hill ;o xd i hil ;p faza

Raspberry_

a co w tym filmie odgrywa postać Hilarie Burton(Hazel)?

masterek16

Fabula obrazu to historia wlóczegi grajacego na banjo, który uciekl ze swojego rodzinnego miasta po tym jak przed laty zastrzelil zastepce szeryfa. Po trzydziestu latach podrózy po calym kraju postanawia powrócic do domu. Tam okazuje sie, ze nikt na niego nie czeka. Jeden z jego synów to alkoholik, który mieszka w Alabamie. Drugi sciga swoja zone (Duff), która uciekla z domokrazca. Trzeci zas jego potomek to fanatyk voodoo, który nie zawsze wykorzystuje swoja pasje do dobrych celów. Jedynie wnuk mezczyzny jest zadowolony z jego powrotu. Niestety wkrótce skupi sie na pieknej kobiecie, która odmieni jego zycie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones