Film

The Hitman's Bodyguard

2017 1 godz. 58 min.
7,2 99 580
ocen społeczności
7,2 10 1 99580
22 420
chce zobaczyć
4,9 8
ocen krytyków
{"rate":4.875,"count":8}
Światowej klasy ochroniarz dostaje za zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który zeznaje w Międzynarodowym Trybunale Karnym.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Nagroda Filmwebu Najlepszy najgorszy film w roku 2018
Bodyguard Zawodowiec
Zwiastun nr 4 (polski)
Bodyguard Zawodowiec
Zwiastun nr 1 (polski)
Bodyguard Zawodowiec
Zwiastun nr 5
Bodyguard Zawodowiec - Zwiastun Nr 4 (polski) Bodyguard Zawodowiec - Zwiastun Nr 4 (polski)
Movie się 18 komentarzy
"Annabelle: Narodziny zła", "Podwójny kochanek", "Bodyguard Zawodowiec"

Michael Bryce (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowiMichael Bryce (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

boxoffice
$75 468 583 w USA
$101 118 118 poza USA
budżet
$30 000 000
dystrybucja
studio
Millennium Films (produkcja) (przedstawia) / Summit Entertainment (przedstawia) / Campbell Grobman Films (produkcja) / Więcej...
inne tytuły
保鑣救殺手 Hongkong
殺手保鑣 Tajwan
王牌保镖 Chiny
The Hitman's Bodyguard Aruba
The Hitman's Bodyguard Antigua i Barbuda Australia Kanada Fidżi Wielka Brytania Gujana Irlandia Indie Saint Lucia Malezja Nigeria Holandia Nowa Zelandia Oman Filipiny Singapur Trynidad i Tobago Uganda RPA
Hitman's Bodyguard Hongkong
Бодигард на убиеца Bułgaria
Więcej...
Reżyserem filmu miał być początkowo Jeff Wadlow, musiał jednak zrezygnować aby dokończyć prace nad "Wspomnieniami płatnego zabójcy".
W Hadze, gdzie odbywa się finałowy pościg, w rzeczywistości nie ma metra.
W scenie rozgrywającej się na Białorusi wojskowy konwój prezydenta Duchowicza (Gary Oldman) jedzie przez góry. W rzeczywistości na Białorusi nie ma żadnego pasma górskiego.
Jak pies z kotem
kulak4 ocenił(a) film  na 
Najnowszy przebój "Bodyguard Zawodowiec" zdecydowanie nawiązuje do stylistyki tytułów ze "złotej ery" VHSów. Może i robi to momentami w toporny sposób, tym niemniej za ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 83%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.