PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827074}

Bodyguard i żona zawodowca

The Hitman's Wife's Bodyguard
6,2 19 956
ocen
6,2 10 1 19956
5,8 10
ocen krytyków
Bodyguard i żona zawodowca
powrót do forum filmu Bodyguard i żona zawodowca

7/10

ocenił(a) film na 7

Bodyguard i zona zawadowca to druga część z udziałem nie zawodnego duedu Ryan Reynolds Samuel L. Jackson ich można powiedziec rodzenie między jakieś przyjażni stojacy po przeciwny stronach muszą stawić czoło złu.Już piersza część mi się podobała utrzymana
w efektownej komedi sensacyjnej docikami słownymi głownych bohaterów .Jak zupełenie obcy dla siebie ludzi przez nie chęć do siebie stają się kims bliskim chociaż oboje się tego nie przyznają . Druga część ma tą starą zasadę jeżeli chodzi o drugię cześci typu taki filmów
Mamy być głośniej szybciekj efektownie i tak jest ,humor też jest chociaż u mnie śmiechu nie wywowyłał ale i tak bawiłem się dobrze.Salma Hayek która co tu mówić gra tu wulgarną babę .Nie wiem czy to miało być komiczne miało intrygować ale z nich te rzeczy .Ta postać nie bwiła po prostu była obojętna .Co do posraci kreowana przez Antonio Banderas to jak filmach sensacyjnych czy to komedi Czarny Charakter musi być ,a że jest on do d.. to już inna bajka .Ale i tak ogólnie można powiedzieć że na pewno nudy w tym filmie nie ma .7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones