PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4291}
6,1 12 820
ocen
6,1 10 1 12820
5,0 5
ocen krytyków
Bogus, mój przyjaciel na niby
powrót do forum filmu Bogus, mój przyjaciel na niby

Film był świetny ale dziwi mnie to skąd wzieła się ta nominacja do złotej maliny dla Whoopi Goldberg?? Według mnie zagrała dosyć dobrze .Być o nominacji do złotej maliny zdecydowało to że przez większość filmu była oziębła i niezbyt dobra dla małego i może zabardzo była zajęta pracą . Widocznie zabardzo się wczuła w swoją role.

Raziel

Facet przyznający Złote Maliny (nie pamiętam nazwiska), według mnie czasami daje te antynagrody za nazwisko. Przyjrzyj się innym aktorom co podostawali Złote Maliny. Dużo jest takich co zagrali w miarę dobrze ale, nominację mają. Ja do dziś nie mogę zrozumieć za co Madonna dostała ją w filmie "Cztery Pokoje". Nie dosyć, że była na ekranie może ze dwie minuty, to jeszcze nieźle zagrała.

Mr__Angel

Największym nonsensem jest np Amy Irving która za role w 'Yentl" była nominowana do Oscara i Złotej Maliny ;/

Raziel

Świetny film! A Whoopi rewelacyjna! Zwłaszcza w w scenach z mandatami :) Minimum słów 100% gry aktorskiej na najwyższym poziomie. Ten kto nominował do Maliny to pewnie jakiś smutas, hiperpoważny z zerowym poczuciem humoru i zerową wyobraźnią.

użytkownik usunięty
Raziel

Ci od Złotych Malin robią zazwyczaj tak, że kiedy ktoś ma jeden totalnie tragiczny film, w wypadku Whoopi był to "Theodore Rex" (film, który można określić mianem naprawdę żenującego doświadczenia...), to przy okazji nominują jeszcze za inne filmy. Whoopi była dodatkowo nominowana jeszcze za "Bogusa" i "Eddie" (oba filmy były niezłe, ale jeden durny film kompletnie ją pogrążył). Można więc rzec, że nominację dostała głównie za "Theodore'a Rexa", a przy okazji dano jej jeszcze za pozostałe dwa filmy. Mam nadzieję, że pomogłem :)

ocenił(a) film na 8
Raziel

Ależ jak dla mnie o to w tym właśnie chodzi, że samotna i 'samowystarczalna' kobieta nie radzi sobie z emocjonalną stroną relacji z dzieckiem. To Bogus przytula, pociesza i wyjaśnia. Opiekunka wie, jak napuścić wody do wanny, ale tak długo traktowała ludzi dookoła jako partnerów w interesach, że jest bezradna wobec kryzysu chłopca.
Według mnie to nie jest pomyłka, tylko zamierzony efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones