PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4303}

Bonnie i Clyde

Bonnie and Clyde
7,5 34 936
ocen
7,5 10 1 34936
7,8 20
ocen krytyków
Bonnie i Clyde
powrót do forum filmu Bonnie i Clyde

Czy to : data premiery: 2010-03-19 (Polska) , 1967-08-04 (Świat) to jest jakiś żart? Ten film będzie dopiero u nas w kinach... Jeżoli tak to mają małe spóźnienie... zaledwie 43 lata...

ocenił(a) film na 10
Jedras992

Czy zawsze, ilekroć stary film czeka reedycja w kinach, będą sie pojawiały takie komentarze?

Sqrchybyk

Widocznie tak... To mogliby napisać, że to reedycja...
Dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam...

Jedras992

A kiedy seria Gwiezdnych Wojen pojawia się po raz enty w kinach studyjnych, to też Cię to dziwi?

freepick

Nie zdziwi mnie to... Tylko jakie wartości mają Gwiezdne wojny, żeby je puszczać w takiego typu kinie?

Jedras992

A co mają do tego wartości? Skoro już w tych wielkich kinach nawet przez kilka miesięcy z rzędu lecą same gówna, to chyba czasem warto wybrać się na seanse z lat poprzednich, które chociaż z sobą coś reprezentowały, jak stara trylogia GW. Miałem niestety okazję widzieć tylko jedną część w kinie, i jeśli w moim mieście będzie okazja zobaczenia całości od nowa, z pewnością mnie na niej nie zabraknie.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

To nie jest reedycja. Tego filmu w polskich kinach nie było, jak i wielu innych podczas epoki PRL. Tutaj macie potwierdzenie: http://www.imdb.com/title/tt0061418/releaseinfo A swoją drogą, to faktycznie infantylne komentarze, jak ten założycielski powyżej :)

ocenił(a) film na 7
Jedras992

Ta, mogli poinformować dokładniej... Inaczej wychodzi na to, że premiera
jest w moją osiemnastkę :)

monao92

w imieniu wszystkich tu zgromadzonych: nie obchodzi mnie to ze masz 18
kiedystam...

dariius

hehehe to sie nazywa demotywować do życia x]

Jane_Mary20

ale ma racje

monao92

W takim razie, najlepszego. I tak umrzesz!

filmoradar

Komentarz na poziomie. Bardzo tutaj miło.

ocenił(a) film na 10
Jedras992

Lepiej późno niż wcale :)

publow

widzicie sens w takim niemiŁym zachowaniu ? wyśmianie niewiedzy, czy radości z powodu 18 urodzin ? mnie to akurat zainteresowaŁo i życzę wszystkiego najlepszego :), jak najdalej od 'życzliwych' osób ..

Jeev

Parafrazując Durczoka:
Tyle się tu jeszcze koneserów uchowało, bo na fora klasyków nie wp******ały
się nastolatki z epoki photobloga, wciskające informacje o
urodzinach/słitaśności filmu/etc. w komentarzach.
Stąd ta reakcja. Zupełnie słuszna. To nie photoblog ani nasza-klasa.

Jedras992

Ktoś po prostu zrobi na tym kasę .
Bo i tak większość z was już go oglądała.
A w sumie to i tak niedawno leciał gdzieś w kablówkach na jakimś kanale.

Jedras992

hahahahaha, może nie mogliśmy wykupić praw do tego filmu i dopiero teraz
nam je sprzedali:P

ocenił(a) film na 8
Jedras992

kolejna mało ogarnieta osoba... ludzie opanujcie sie ;)))

ocenił(a) film na 8
kusicielka1

piłam oczywiscie do autora tego tematu ;)

Jedras992

taaaaa, tylko jaki tu sens by wyświetlać ten film w kinach?? skoro wiekszosc ludzi i tak juz widziala ten film, nie jeden raz :P
wieeeeelkiej kasy na tym nie zbiją haha [jak na Avatarze chociazby ;) ]
a jakos nie chce mi sie wierzyć że robią to dla garstki osób, które koniecznie chcą zobaczyć ten film na duuuuuużym ekranie :PP

a co do autora tegoż ówdzie tematu....
reakcja prawidłowa :D hehe dlaczego do jasnej cholery film z przed 43-laty jest w top nowosciach ?? I to na pierwszym miejscu!! :D haha

jak dla mnie, to lata mi to koło ...nosa :D i tak nie pójde na ten film :p ......mimo, iż jest w TOP NOWOŚCIACH :D I TO NA PIERWSZYM MIEJSCU! :D hahaha

dziki_kulas

Jest sens. Ja widzialam ten film dawno temu (dawno juz w tv nie bylo :( ) i bardzo chettnie bym sie wybrala. Tylko, ze ta "premiera kinowa" to lipa jest. W zadnym kinie u mnie tego nie graja...

dziki_kulas

a jaki jest sens puszczania w kinie tych wszystkich polskich gównianych
pseudo-komedii ?!

Jedras992

to jest dowód że kręcą coraz mniej dobrych filmów i nie mają już co dawać do repertuaru

ocenił(a) film na 10
aniaee

Prawda. Jestem świeżutko po obejrzeniu tego filmu i z przyjemnością zobaczyłabym go na dużym ekranie, gdyż jest naprawdę dobry. Takie filmy pokazują, jak nisko upadła dzisiejsza kinematografia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones