PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 889
ocen
7,2 10 1 44889
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Czy również dostrzegliście podobieństwa między tymi dwoma postaciami? W niektórych momentach sprawiają wrażenie identycznych. Szyc musiał widziec ten film przed zagraniem roli Silnego.

ocenił(a) film na 8
kameleokamelei

Po obejrzeniu Bronsona też wpadła mi taka myśl do głowy. Obie postaci, bydlaków i wariatów zagrane fenomenalnie. Jednak o włos (a raczej jego brak patrząc na łyse glace miłych panów) wygrywa Tom Hardy.

ocenił(a) film na 6
turekxaxa

O wlos? Wedlug mnie Hardy pokazal mistrzostwo, Szyc porzadna gre. I'm just saying mate.

ocenił(a) film na 9
kameleokamelei

Również zauważyłem podobieństwo w grze obu aktorów. Pozdrawiam:-)

kameleokamelei

polscy aktorzy to zlodzieje i beztalencia, oczywiscie nie wszyscy tylko wiekszosc, znaczna wiekszosc.

ocenił(a) film na 7
ptakusz

zwlaszcza stuhr

ocenił(a) film na 9
kameleokamelei

Ciężko mi porównywać. Wojna wg Masłowskiej to słabe kino, mówią delikatnie, oczywiście wg mnie, a ten film mnie zachwycił. Pod każdym względem rewelacyjny. Chociaż jeśli mówić o fizyczności, można mieć takie skojarzenia, jeśli mówić o grze aktorskiej, już trochę gorzej. Chociaż Szyc to porządny rzemieślnik.

ocenił(a) film na 7
kameleokamelei

Widzę, że nie jestem sam, również zauważyłem podobieństwo ;)

ocenił(a) film na 9
kameleokamelei

Szyc nie ma podjazdu rolą w Wojnie Polsko Ruskiej do roli Hardyego w tym filmie, to nawet nie jest ułamek :) ale coś w tym jest, może sie inspirował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones