PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 720
ocen
6,9 10 1 486720
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący
Curt90

Oczywiście, że widziałam i to nie raz.
Absurd.
Możliwe, że masz inne zdanie. Nie zabraniam. Jeśli ktoś chce zbliżyć się do Boga nie musi oglądać takich durnowatych filmów, jeśli ktoś chcę zrobić film z przesłaniem nie musi posługiwać się takimi idiotycznymi scenami i używać motywów biblijnych, żeby rozśmieszyć ludzi. Rozstąpienie zupy pomidorowej?Myślisz, że Bogu się to podoba?"Niech stanie się światłość"..przecież tego jest mnóstwo. Tylko ślepy tego nie widzi.
Dlaczego wg. mogą?

W sumie to mogę się z Tobą zgodzić. Tak, każdy ma swoje sumienie. I tak nikogo nie da się na siłę zmienić ani zmusić do oglądania wybranego filmu. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Może troszkę nachalnie;)

Allende_

wg. Ciebie*

ocenił(a) film na 8
Allende_

Myślę, że Bóg ma poczucie humoru (bo jakby nie miał to my też byśmy go nie mieli) i rozstąpienie zupy pomidorowej jest zabawne.
"Dlaczego wg. mogą?
Nie rozumiem zdania. A poza tym, skrót "wg" pisze się bez kropki. Każdy skrót który kończy się na literę kończącą skracane wyrażenie (słowo) pisze się bez kropki.

Curt90

Z tym poczuciem humoru to nie wiem:)Ale jakieś chyba tak.
Mnie to ani trochę nie śmieszy. Dlaczego wg Ciebie mogą, pytanie do punktu 2.
A no tak bez kropki. Mój błąd. Dzięki za poprawkę.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Odpowiem pytaniem na pytanie: a dlaczego nie?

Curt90

Swoją drogą nieważne.

Już mi się znudziło drążenie jednego i tego samego tematu, ale dzięki za twoją wypowiedź. Miło się gadało.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Rzecz w tym ze w ty mfilmie NIKT nie mówil że Bog jakiego tam widzimy to wlasnie Jahwe.

użytkownik usunięty
Curt90

Czy wy wszyscy jesteście normalni? Kontrolować ocenianie? Czyli wychodzi na to, że teraz nikt nie będzie mógł wystawić własnych ocen?!

ocenił(a) film na 8

To do mnie?

użytkownik usunięty
Curt90

Nie koniecznie. To do ogółu tych, którzy zgłaszają takie durne pomysły

ocenił(a) film na 8

Spoko ;) Zwróć uwagę, że ja pisałem akurat tylko o warunku stażu i ilości wystawionych ocen ;)

użytkownik usunięty
Curt90

Jasne jasne,

Gerw

Ciebie powinni zablokować.

Allende_

Ten film to gówno. Szkoda, że macie z tym problem. Widocznie nie wierzycie w Boga albo jesteś pseudo katolikami, a to już nie mój problem, tylko wasz. Nie będę się tłumaczyć z moich ocen bo mam do nich prawo. Nie rozumiecie filmu i śmiejecie się z byle gówno, które puszczą w tv i robią z was idiotów. Trzeba myśleć. MYŚLEĆ.

ocenił(a) film na 7
Allende_

i tak boga nie ma hahhaha :D

ox1De

Skoro Boga nie ma, ty również nie istniejesz.

ocenił(a) film na 7
Allende_

to jak odpisuję ? oO

ox1De

Dobre pytanie.

Bóg istnieje!

ocenił(a) film na 7
Allende_

skoro istnieje to czemu na świecie jest głód, wojny, gwałty, pedofile ? co jego bossssssski plan ? :DD

ox1De

Wiesz jak mnie irytuje co infantylne pytanie zadawane przez wszystkie dzieci?
Dlaczego...dlaczego..dlaczego..?Dlaczego masz jedną głowę?Parę oczu?...etc.
No odpowiedz. Czemu tak?

Dlaczego jest cierpienie na świecie?A no bo temu, żeby człowiek uczył się poświęcenia, wytrwałości. Na świecie nie może być tylko lajt. Sielanka, nie?Żyjesz sobie spokojnie, bez problemów, tak?Fajnie by było, ale tak nie jest. Trzeba nauczyć się cierpieć. Dlaczego Chrystus oddał za ciebie życie?Bo cię kocha. No tak. Kocha każdego. Chyba lepiej pocierpieć tutaj, aby potem cieszyć się wiecznością?Gwałty, pedofilie, a co Bóg może na to poradzić?To człowiek jest źródłem tego wszystkiego. Czemu obwiniasz za to Boga?Czemu jest winien czynów człowieka?

ocenił(a) film na 7
Allende_

hahaha dobra jak tam chcesz pokemonie boga i tak nie ma. pozdrawiam

ox1De

"Tego już pewien nigdy nie będziesz".

ocenił(a) film na 7
Allende_

Jestem tego pewien moje zdanie jest takie że boga nie ma tak jak wielu ludzi ktoś sobie wymyślił boga żeby robić pieniądz z kościoła i tyle :D

ox1De

Ty tak uważasz. Nie masz innego wytłumaczenia. Nie chcę ci się nawet ruszyć tyłka żeby poczytać o cudach, stygmatach itp. Twoja sprawa. Sam decydujesz o sobie. Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć. Masz religie od tego.
Nara dziecinko.

ocenił(a) film na 7
Allende_

tak się składa że lat parę mam że nie wieże w boga to znaczy że jestem dzieckiem sam/sama dorośnij "dziecinko" bo ta religia ci mózg wypala pozdrawiam Nara.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Przeciez ten film jest pozytywny:)co ma do tego Wielki Piątek?

ocenił(a) film na 7
narayan1982

bog się denerwuje :D:D

ocenił(a) film na 8
ox1De

Gdyby ludzie zastosowali sie do przeslania tego filmu swiat bylby lepszy :) mimo wszystko Wesolych Swiat i wiecej dystansu dla co niektórych.

narayan1982

Nie sądzę. Dobra, ja mam inne zdanie. Wy macie inne. Szkoda mi ludzi, którzy śmieją się z takich rzeczy, a najbardziej wierzących bo tylko pokazują dwulicowość i nie szanują Boga. Tylko Egipt mądry;)
Temat uważam za zamknięty. Raz, że ta dyskusja nie ma sensu, dwa temat przeterminowany.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Czyli wg Ciebie nie jestem inteligentny,bo dałem filmowi ósemkę?sorry,ale ty chyba nie rozumiesz tego filmu.przeciez on nie jest w zaden sposob prześmiewczy( w przeciwienstwie np. do Żywotu Briana). Masz racje nie ma co dyskutowac.

narayan1982

Nie wiem czy jesteś. Nie sądzę aby w tej kwestii i nie sądzę abyś kiedyś to zrozumiał.
Prawdziwy katolik nie śmieje się z takich rzeczy.
Dobra, koniec tematu bo mnie już to męczy. Takie gadki zwykle nie mają sensu.
Myślę, że ty nic nie rozumiesz.

Allende_

Jakim prawem będziesz mi mówić czy jestem prawdziwym katolikiem czy nie? Jesteś naprawdę żałosna.

Louise92

Czyja powiedziałam, że nie jesteś?Naucz się czytać. Każdy będzie sądzony ze swoich czynów i nie mnie to oceniać jaka jest twoja wiara.
Rozmowa ta nie ma sensu.
Pozdrawiam.

Allende_

No właśnie umiem czytać, i napisałaś, że nie jestem. Konkretnie : "Prawdziwy katolik nie śmieje się z takich rzeczy". Ja jestem prawdziwym katolikiem, przynajmniej za takiego się uważam, więc dlatego pytam : jakim prawem tak twierdzisz, i dlaczego mówisz mi, że jestem prawdziwym katolikiem czy nie? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że ja takowym nie jestem.

Louise92

Mam ci wkleić tutaj moją odpowiedź, którą napisałam wcześniej. Bo chyba nie przeczytałaś.

Allende_

Przeczytałam, a Ty mi nadal nie odpowiedziałaś ;).

Louise92

Napisałam, że nie chcę cię osądzać bo to nie moja rola. Jeśli cię uraziłam to wybacz. Ja to tak odbieram.

narayan1982

To nie kwestia dystansu tylko inteligencji.

Allende_

Hej, znowu wszystkich obrażasz dziewczyno. Trochę kultury osobistej, i jak chcesz prowadzić dyskusję, to bez takich.

Louise92

Kogo?Opamiętaj się.

Allende_

Tych co bronią tego filmu, bo twierdzisz, że są nieinteligentni ;). Uważasz się za inteligentniejszą od reszty? Widzę wywyższanie się ;).

Louise92

W tej kwestii trochę tak. Ja to uważam za bezmyślne, nieprzemyślane śmianie się z rzeczy, które powinny być traktowane nieco poważniej.

Allende_

Nie wywyższam się i broń Boże tego tak nie odbieraj.

Allende_

Niby dlaczego traktowane poważniej? Bo jest tu nawiązanie do motywów Biblijnych? No daj spokój..

Louise92

Tak, które zasługują na szacunek.

ox1De

http://www.filmweb.pl/film/Bruce+Wszechmog%C4%85cy-2003-37889/discussion/Chc%C4% 99+nakarmi%C4%87+g%C5%82odnych+i+pokoju+na+%C5%9Bwiecie,1895784

ox1De

Ok.Załóżmy nawet, że wg ciebie nie ma Boga.

Co cie śmieszy w tym filmie?Bóg, którego nie ma??no way

ocenił(a) film na 7
Allende_

A gdzie ja napisałem że się z tego całego boga śmieje ? :o

ocenił(a) film na 8
Allende_

Cuda i stygmanty to oszusta.. tego typu rzeczy zdarzaja sie w kazdej religii

ocenił(a) film na 8
Allende_

Człowiek powstal samoistnie.

Bóg nie istnieje a jak istnieje to na 100% nie chrzescijanski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones