PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676101}

Brudny szmal

The Drop
6,8 39 940
ocen
6,8 10 1 39940
6,9 12
ocen krytyków
Brudny szmal
powrót do forum filmu Brudny szmal

A Hardy zagrał genialnie, w życiu sie tego po nim nie spodziewałem

coursaint

przecież to od dawna bardzo dobra aktor

ocenił(a) film na 5
coursaint

Moim zdaniem zamiast oceniać film na 8 to oceń aktora tak wysoko.

madhuan

A moim zdaniem przestań każdemu na stronie tego filmu, mówić co ma robić i będzie gitara.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
devilll2305

dzięki:)

ocenił(a) film na 9
madhuan

Gdybym oceniał film przez pryzmat aktora to dostałby 10, obejrzałem jeszcze raz nie mogę się nadziwić jego gry, do tego taki nowojorski akcent, mistrzostwo

ocenił(a) film na 7
coursaint

no właśnie tak przesadnie grał tą ciapę, że wydało mi się to podejrzane

ocenił(a) film na 9
Jeanettte

Paradoksalnie nie jest to takie łatwe, ale wielu aktorów dzięki takim kreacjom zostało w pamięci na lata np. Dustin Hoffman w Rainman czy Tom Hanks w Forest Gump

coursaint

świetna gra Hardyego. Jak załatwił Deeds'a i zaczął się tłumaczyć tej kobiecie to kapitalna scena....
Jeden z niewielu filmów gdzie na pozór akcja ciągnie się jak flaki z olejem a pomimo to dobrze się ogłąda. To zasługa gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 9
citroen_filmweb

100% popieram

ocenił(a) film na 7
citroen_filmweb

SPOILER

No ale moment przed załatwieniem Deeds'a scenarzysta spieprzył sprawę, bo Bob przyznaje się do zabicia Glory Days a z jego argumentacji wynika że zabił on Glory z inicjatywy Marva, a w trakcie filmu Marv przestrzega Boba przed Deedsem - zabójcą Glory. Zagmatwane, ale skoro dajecie filmowi dobre noty to zapewne oglądaliście go z uwagą więc mnie zrozumiecie :). No i ten szkopuł trochę mi zepsuł odbiór filmu bo to istotny wątek, ale poza tym film świetny.

ocenił(a) film na 9
matthaeus

Przeczytaj lepiej jeszcze raz ten dialog

"- Wiesz, co to za jeden?
- Nie.
- Chwali się, że zabił Whelana.
- On
- Tak.
- To jest Eric Deeds?
- Tak, to Eric Deeds"

Zabić a chwalić się to dwie różne sprawy

ocenił(a) film na 7
coursaint

Tak, ale Marv mówi to jako formę ostrzeżenia, a to tak jakby przestrzegać zabójcę przed człowiekiem który przypisuje sobie ofiary tego zabójcy - nadal bezsensu.

ocenił(a) film na 8
matthaeus

Albo pokazania tego, jaka to łajza go nachodzi.. ;)

citroen_filmweb

Świetnie zagrał "ciapę"..pozornie mało rozgarniętego, ale widać dokładnie że jeśli chwyci za broń, to nie ma zmiłuj :)

ocenił(a) film na 6
coursaint

Ale oni nie grali ciapowatych tylko chorych.

ocenił(a) film na 5
coursaint

Zgodzę się co do tej gry aktorskiej, ale sam film DLA MNIE ŚREDNI. Choć ta końcówka, gdzie poznajemy druga twarz głównego bohatera to mnie trochę zaskoczyła to tak poza tym film przewidywalny był.

ocenił(a) film na 7
coursaint

A ja się spodziewałem bo to świetny aktor. :D

coursaint

Cieszę się, że ktoś jeszcze odebrał pozytywnie ten film, bo liczba negatywnych opinii niemal mnie zniechęciła do oglądania. Postanowiłem jednak się przekonać, bo uważam Hardy'ego i Gandolfiniego za świetnych aktorów. I nie żałuję. Film arcydziełem pewnie nie jest, ale podzielam opinię założyciela tego wątku. Ocenę nieco zawyżam, gdyż dostrzegłem w bohaterach nasze cechy narodowe. To pewnie subiektywne odczucie, ale mam do tego prawo.

ocenił(a) film na 9
coursaint

Hardy zagrał Genialnie, jeżeli nie jest jeszcze jednym z najlepszych aktorów jego pokolenia to tą rolą wbił się tam na 100%.

Oby nie zjebał madmaxem i życzę mu (a przede wszystkim sobie) więcej filmów z jego udziałem.

ocenił(a) film na 8
coursaint

A ja się w 100% procentach tego spodziewałam! To BARDZO dobry aktor a przecież tak naprawdę dopiero się rozkręca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones