film

Brzydka prawda

The Ugly Truth
2009
1h 36m
6,9 131 417
ocen
6,9 10 1 131417
5,3 11
ocen krytyków
Chcąc udowodnić swoje szowinistyczne teorie, Mike namawia Abby, aby z nowym chłopakiem postępowała według jego porad. więcej mniej
Brzydka prawda zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jaki ekran, taka prawda
Heigl i Butler stanowią ładną parę (zwłaszcza Butler wypada świeżo na tle plastikowej, kom-romowej... ... czytaj więcej
Brzydka prawda
Zwiastun nr 3 (polski)
Brzydka prawda
Zwiastun nr 2
Brzydka prawda
Zwiastun nr 1
nr 3 (polski) 2009-11-16T12:12:19 https://fwcdn.pl/webv/21/28/22128/z01.22128.4.jpg https://fwcdn.pl/video/465494/brzydka_prawda.360p.mp4

Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

boxoffice
$205 298 907 na świecie
$88 915 214 w USA
$116 383 693 poza USA
budżet
$38 000 000
na podstawie
Nicole Eastman (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Lakeshore Entertainment / Relativity Media (współudział)
tytuł oryg.
The Ugly Truth
inne tytuły
W scenie, gdy Abby spotyka Mike'a w hotelowym lobby, ta sama kobieta w niebieskiej sukience jest widoczna za Butlerem, by w następnym ujęciu być już za Heigl.
Po występie w "Late Late Show" Abby i Mike spotykają się w klubie. Przy stoliku układ rąk Heigl zmienia się między ujęciami - raz trzyma szklankę, w następnym ujęciu szklanka znika, by pojawić się ponownie w jej ręce. Również ilość napoju zmienia się między ujęciami.
W scenie, w której Abby wysiada przed hotelem w Los Angeles i mamrocze pod nosem, możemy usłyszeć zdania, których z całą pewnością nie wypowiada w tym momencie, gdyż jej usta poruszaja się w zupełnie inny sposób.
"Brzydka prawda" to idealna propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oto komedia, która odkryje przed Wami wszystko to, czego chcieliście się dowiedzieć o relacjach damsko-męskich, ale baliście się zapytać. Abby (Katherine Heigl, którą pamiętamy jako główną bohaterkę "Wpadki") jest kobietą sukcesu. Wciąż jednak nie udało jej się... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Prawda w oczy kole

ocenił(a) film na 6

„Prawda w oczy kole” mówi stare porzekadło i jest ono boleśnie prawdziwe. Z trudnością przyznajesz się do błędów. Wolisz przyjąć obronną postawę i wmawiać sobie nieomylność, niż podjąć próbę pójścia na kompromis.

http://www.zyjlepiej.com/2015/03/brzydka-prawda-ugly-truth-2009.html

7/10

ocenił(a) film na 7

Choć to typowa komedia romantyczna z przejawem przewidywalności stała się przyjemna dla oka a przede wszystkim zabawna

Film ma zaledwie kilka śmiesznych momentów , jest przewidywalny i kiepski ogólnie. Nie mogę uwierzyć, że ma wyższą ocenę niż Life as we know it z katherine heigl oraz co ważniejsze taką samą jak np. Dziennik Bridget Jones(!) Szok!

Naprawdę żal, że w ogóle powstają tak puste filmy i do tego cieszą się całkiem sporą popularnością. Humor i treść tego 'filmu' są na tak niskim poziomie, że (jak dla mnie) nie uratowała by go najlepsza gra aktorska. Film obejrzałam z w zasadzie tylko z przekory, bo już po parunastu minutach zirytował mnie tak bardzo,...

więcej

świetny!

ocenił(a) film na 7

uwielbiam Katherine i ten film po prostu lubie.. ;) nie moglam oderwać sie od ekranu, niby prosta fabuła jednak cos zawsze mnie ciągnie i lubie do niego wracać.. polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones