PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4380}

Bunt na Bounty

Mutiny on the Bounty
7,5 4 231
ocen
7,5 10 1 4231
Bunt na Bounty
powrót do forum filmu Bunt na Bounty

Brando i morze...

ocenił(a) film na 9

to najlepsze postacie z tego filmu. Będę częściej zaglądał do starszych produkcji (dzięki, TCM), bo jak się okazuje, filmy z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych miały często doskonałe scenariusze, wyróżniały sią dobrą grą aktorów i staranną realizacją. Filmy kręcono dla widzów, a nie tylko dla pieniędzy. Produkowano mniej filmów i może dlatego starczało dobrych scenariuszy i aktorów.
Morze zostało sfotografowane fantastycznie, i w czasie burzy na przylądku Horn i wokół Tahiti. I bez współczesnych efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 9
tatus

I brawo , nie pożalujesz ! Pewnie że starsze filmy mialy doskonałe scenariusze ,chyba dlatego ,że nie kładlo sie takiego nacisku na efekty specjalne jak teraz , chociażby z braku takich możliwości technicznych ... Teraz czesto wyglada to tak że reszta filmu stanowi dodatek do efektow specjalnych , szkoda....
Dlatego uważam że jeżeli ktoś bardziej ceni treść od formy to powinien iść twoim śladem i zwróci uwage na starsze produkcje ;) Oczywiście zdarzaja sie wyjatki ale dużo latwiej znaleść dobry , stary film niż nowy , takie jest przynajmniej moje zdaje .
p.s fimy z lat czterdziestych tez sa fajny , polecam gorąco ;)

ocenił(a) film na 7
tatus

Ja równiesz dziękuje TCM za puszczanie takich fajnych filmów. "Bunt.." jest dobrym filmem, ale jednak nie jakimś wspaniałym arcydziełem. Moją ocenę dużo podwyższył genialny Marlon Brando. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones