PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31750}

Byliśmy żołnierzami

We Were Soldiers
7,6 75 417
ocen
7,6 10 1 75417
5,4 10
ocen krytyków
Byliśmy żołnierzami
powrót do forum filmu Byliśmy żołnierzami

Najlepsza scena w filmie to gdy podczas ostrzalu Mel Gibson dostaje w ramie robi przy tym
grymas twarzy jakby go komar dziabnal po czym szybko namierzonego przeciwnika trafia
swoim wypasionym w kosmos M16. Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Seeman

To on zostaje trafiony ? Oglądałem już jakiś czas temu więc może coś mi umknęło ale nie pamiętam aby oberwał.

Seeman

W ogole to w szeregach amerykanów 80% trafień nie jest śmiertelne, lub nie od razu, bo trzeba wyrecytować "umieram za ojczyzne", lub przekaż mojej żonie..."
Za to wietnamcy padają jak domino.

ocenił(a) film na 8
DobryChlopak85

W bitwie w dolinie Ia Drang po stronie usa było 300 poległych i 500 rannych po stronie komunistów 1500 poległych i 1200 rannych. gdyby nie wpadka na LZ albany te statystyki były Jeszce bardziej na korzyść USA

W całej wojnie amerykanie stracili 60yś zabitych i 313tyś rannych. jak widać większość postrzałów nie kończyło się dla amerykanów śmiercią.

ocenił(a) film na 8
Seeman

Chyba w latarkę dostał. Nawet mundur jest cały na prawym ramieniu :(

ocenił(a) film na 8
Seeman

To i tak jest nic w porównaniu do niejakiego Seagala, który w żadnym z filmów nie został uderzony (nawet draśnięty) przez przeciwnika. Nawet komary do niego się zbliżyć nie mogą haha

ocenił(a) film na 9
MartiniKS

Seagal to inna historia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones