PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118690}
7,7 9 355
ocen
7,7 10 1 9355
C.R.A.Z.Y.
powrót do forum filmu C.R.A.Z.Y.

Jeszcze 500 glosów...

ocenił(a) film na 10

A no jeszcze tylko 500 głosów panowie i panie...

Postaramy się żeby świetność tego filmu oślepiła wszystkich ! :)

szilom

Szczerze? Mam gdzieś, czy będzie doceniony przez szersze grono widzów... jest jedyny w swoim rodzaju i ludzie, którzy naprawdę interesują się kinem - i tak go dostrzegą :)

ocenił(a) film na 9
Kaileena_Farah

Film jest naprawdę bardzo dobry ... tylko szkoda, że tak mało popularny ... moim zdaniem powinny być na niego oddawane głosy i powinien znaleźć się w min. top 100 .

LeMcIO

Powinny, hehe... może i powinny. Ale nikogo do niczego nie zmusisz. Nie był promowany w naszym kraju. Efekt? Zerowa praktycznie popularność... Szkoda. Wielka szkoda.

ocenił(a) film na 10
LeMcIO

Filmy z "tą" tematyką nie mają łatwo ; uprzedzenia robią swoje , wpływając - oczywiście na średnią ocenę. W tej sytuacji - ósemka - to rewelacja , bo film jest rewelacyjny , niezwykle klimatyczny. Istnieje sporo wartościowych obrazów z kategorii "queercinema" , mało znanych z oczywistych względów komercyjnych.

ocenił(a) film na 7
szilom

Jestem swieżo po obejrzeniu "C.R.A.Z.Y" i muszę powiedzieć że jest świetny, chociaż ulegam wrażeniu, że wielowątkowość podejmowanych tematów nieco przerasta nad reżyserem, tracąc na dramaturgii. Mimo to polecam gorąco, bo to dzieło chwyta za serce :)

ocenił(a) film na 10
szilom

Minął rok od mojego wpisu i film obejrzało raptem 250 osób :D
Coraz bliżej sukcesu ! :D

ocenił(a) film na 10
szilom

Wczoraj byłem na nim z dziewczyną w Muranowie. Dodaj jeszcze do listy dwie
osoby:)

ocenił(a) film na 10
szilom

Dziś leciał na Ale Kino, żal, że wcześniej nie widziałem, tyle dobrych filmów umyka.

ocenił(a) film na 9
szilom

też teraz obejrzałem na ale kino, przyciągnęła mnie muzyka pink floyd a potem david bowie, film super

ocenił(a) film na 8
szilom

Też wczoraj obejrzałem ten film na AleKino - na początku głównie spodobała mi się muza, ale szybko się wciągnąłem i powiem, ze film rewelacyjny - humor, dramaturgia, postaci.

ocenił(a) film na 10
szilom


głosów: 1004

Wykonało się ! :)











za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 10
szilom

po 8 kolejnych latach 8 800 głosów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones