PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815907}
5,2 13 623
oceny
5,2 10 1 13623
6,4 25
ocen krytyków
Candyman
powrót do forum filmu Candyman

Bylo w nim prawie wszystko. Czyli do porzygania wątek segregacji rasowej, wątek miłosci homo. Bylby oscar, gdyby jeszcze jakis Polak spalił żyda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Remigiusz189

Ciekawe kiedy zacznie się Pan wstydzić za takie komentarze (drugą jego część).

HideFace

Nie mam powodu wstydzić się za moje komentarze, każdy ma prawo do wyrażania swego zdania, wiadomo że nie wszystkim będzie to pasowało ale nawet powiedzenie mówi że "wszystkim nie dogodzisz"

HideFace

Niestety niektórzy tak po prostu mają i tak im pozostanie na zawsze, żałosne ale nigdy się z tego nie wygrzebią.

Kinomaniakwarszawski

Z miła chęcią bym obejrzał film jak Polak pali Żyda, widzę że prawactwo też na niego z utęsknieniem czeka.
A może już taki kiedyś nakręcili tylko ja o nim nie wiem.

soulfly777kris

Pokłosie Pasikowskiego, które prawactwo okrzyknęło antypolskim i jeczalo żeby bojkotować

shoun13

no właśnie, Prawicowcy to hipokryci, myślą, że Polacy są jacyś lepsi, a Ukraińców i Żydów ładnie tłukli hehe

ocenił(a) film na 6
Kinomaniakwarszawski

A biedny polaczek płacze na forum. Wiecznie rozżalony, zakompleksiony, plujący jadem polaczek. Ludzie zmieńcie się. Skąd w was tyle nienawiści?

cebul_297

Żeby się zmienić to najpierw trzeba posypać głowę popiołem a nie zakłamywać historię.

cebul_297

ty to chyba nienawidzisz Polakow

ocenił(a) film na 9
Kinomaniakwarszawski

>film który w swojej bazie mówi o segregacji rasowej i dyskryminacji
>jakiś polaczek płacze o główne aspekty tytułu
jesteś clownem od urodzenia? Czy to tylko taka zabawa na weekendy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones