PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=23}
6,9 12 175
ocen
6,9 10 1 12175
6,8 16
ocen krytyków
Celebrity
powrót do forum filmu Celebrity

"A gdzie ciasteczka? Skinheadzi wszystkie zeżarli?"

"Może przez te ateistyczne dowcipy jestem nieprzyzwoity i nie powinienem Cię prosić, ale... ale... to była tylko ręka..."

"- A więc jesteś...
- Tak, dziwką"

Piekloszczyk

Moim zdaniem jedyna naprawdę świetna scena w tym filmie to lekcja seksu oralnego z użyciem bananów, a najlepszy tekst to tekst z tej sceny: "O czym myślisz, kiedy to robisz?" -"O ukrzyżowaniu".
Poza tym film jest mocno średni. Jeden ze słabszych filmów Allena, jaki widziałem (ta sama liga, co "Sen Kassandry" i "Co nas kręci, co nas podnieca" - więc słabo, ale lepiej, niż w wypadku "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie", czy "Słodkiego drania"). Widziałem do tej pory jakieś 25-27 filmów Allena, więc już jakiś ranking mogę stworzyć. :P
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Davus

"Co ja tutaj robię? Przytłacza mnie pogarda dla samego siebie."

"Społeczeństwo poznaje się po jego sławnych ludziach."

"Miłość i szczęście chodzą w parze."

"Przychodzi czas kiedy trzeba przestać popadać w złe nastroje i zacząć żyć."

Davus

Ja mam inny ranking. Zostawmy już klasyczne dzieł z lat 70-tych i 80-tych, bo trudno mierzyć się Allenowi ze swoimi dziełami.
Oceniam tylko ostatnie ok.20 lat. I tak to mniej więcej wygląda w moim przypadku:Przejrzeć Harry'ego,Tajemnica morderstwa na Manhattanie, Drobne cwaniaczki, Koniec z Hollywood, Sen Kassandry, Whatever Works. Te filmy są najlepsze, najzabawniejsze i najmądrzejsze.

ocenił(a) film na 9
Davus

'To ten palant, co kręci tylko czarno- białe filmy'.

Może nie najśmieszniejsze, ale na pewno creme de la creme tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones