Odtwórz Zwiastun nr 1 2:18
Film

Undiscovered

2005 1 godz. 37 min.
5,9 625
ocen
5,9 10 625
922
chce zobaczyć
{"id":"215482","linkUrl":"/film/Cena+uczu%C4%87-2005-215482","alt":"Cena uczuć","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/54/82/215482/7109563.2.jpg"}
Grupa utalentowanych artystów próbuje ziścić marzenie o sławie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Cena uczuć
Cena uczuć (2005) Zwiastun nr 1 2:18
Cena uczuć | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2005 | Film Historia modelki, która zakochuje się w muzyku, kiedy nagle ich drogi krzyżują się w nowojorskim metrze. Po tym jak Brier odniosła sukces jako modelka w Nowym Jorku postanawia przenieść się do Los Angeles, aby tam rozpocząć karierę aktorki. Dzięki wsparciu swojego agenta dziewczyna dostaje się do obleganej szkoły aktorskiej, gdzie zaprzyjaźnia się z Cleą. Podczas jednego z wypadów za miasto Brier ponownie spotyka Luke'a, piosenkarza i autora piosenek, który od lat stara się o kontrakt płytowy. Brier i Clea postanawiają pomóc Luke'owi i bez jego wiedzy tworzą medialny szum dookoła jego osoby. Wszystko to po to, aby Luke mógł zostać dostrzeżony. Kiedy kariera Luke'a zaczyna nabierać rozpędu, a pomiędzy Luke'iem a Brier rodzi się uczucie, oboje odkryją, że cena sławy może być o wiele większa niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Historia modelki, która zakochuje się w muzyku, kiedy nagle ich drogi krzyżują się w nowojorskim metrze. Po tym jak Brier odniosła sukces jako modelka w Nowym Jorku postanawia przenieść się do Los Angeles, aby tam rozpocząć karierę aktorki. Dzięki wsparciu swojego agenta dziewczyna dostaje się do obleganej szkoły aktorskiej, gdzieHistoria modelki, która zakochuje się w muzyku, kiedy nagle ich drogi krzyżują się w nowojorskim metrze. Po tym jak Brier odniosła sukces jako modelka w Nowym Jorku postanawia przenieść się do Los Angeles, aby tam rozpocząć karierę aktorki. Dzięki wsparciu swojego agenta dziewczyna dostaje się do obleganej szkoły aktorskiej, gdzie zaprzyjaźnia się z Cleą. Podczas jednego z wypadów za miasto Brier ponownie spotyka Luke'a, piosenkarza i autora piosenek, który od lat stara się o kontrakt płytowy. Brier i Clea postanawiają pomóc Luke'owi i bez jego wiedzy tworzą medialny szum dookoła jego osoby. Wszystko to po to, aby Luke mógł zostać dostrzeżony. Kiedy kariera Luke'a zaczyna nabierać rozpędu, a pomiędzy Luke'iem a Brier rodzi się uczucie, oboje odkryją, że cena sławy może być o wiele większa niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

boxoffice
$1 069 318 w USA
budżet
$9 000 000
studio
Cinejota Filmproduktionsgesellschaft mbH & Co. / Cinerenta Medienbeteiligungs KG / Intermedia Films / Więcej...
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Undiscovered
inne tytuły
Cena uczuć Polska
Newcomer - Tausche Ruhm gegen Liebe Niemcy
Wannabe (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Orginalnie tytuł miał brzmieć "Wannabe" jednak zmieniono go na tytuł jednej z piosenek Ashlee Simpson (Undiscovered).
Zdjęcia kręcono w Los Angeles w USA.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wydanie DVD - pytanie

  Nurs ocenił(a) film na 5

  Mam pytanie do tych, którzy mają ten film na DVD wydany przez Best Film. Chociaż ci, którzy oglądali go np. na kompie też być może będą mogli odpowiedzieć. Czy ten film jest tak dziwnie nakręcony, że obraz jest po bokach okrojony? Czy może to po prostu kiepskie wydanie DVD? Oglądałem film wczoraj i ... więcej

 • szukam napisów do tego filmu

  meggi7

  czy mógłby mi ktoś pomóc bo mam ten film ale nigdzie nie moge znaleźć napisów, byłabym wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam!

 • Bardzo przyjemny filmik :)

  Karo_5

  fajnie sie ogląda :)) przystojny Steven Strait dodaje iskier do tego filmu :) naprawde fajny ... polecam

  1
  • Premiera?

   qw_erty

   Czy ktoś może wie, kiedy będzie premiera w Polsce?

   2
   • Undiscovered

    tomblara ocenił(a) film na 7

    miłe... taakie nieprawdopodobne... któż mógłby mieć takie życie, wszystko nieokreślone...

    2