PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857962}
8,0 66 067
ocen
8,0 10 1 66067
6,9 47
ocen krytyków
Chłopi
powrót do forum filmu Chłopi

para pytań

ocenił(a) film na 8

1. czy wiadomo już kiedy i w jakich serwisach streamingowych zagości film?

2. GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ SOUNDTRACK TEGO FILMU???? Jest dostępny tylko utwór z wokalem Kayah a całej reszty nie widać :((((

Super, że zachowali porządek wszechświata i obsadzili musiała jako syna kożuchowskiej.
Przeżyć tylko nie mogę tej wyjącej wieniawy, naprawdę dużo przyjemniej było by bez niej, poza tym jak ją widziałam to bardzo wytrącało mnie to z klimatu. Moim zdaniem ma ona tzw. smartphone face i w ogole nie pasuje do filmów z epoki. Znaczy w tym filmie wiele jest rzeczy, które są zbyt ''nowoczesne'' ale to wlasnie wieniawa najbardziej odstaje.

ocenił(a) film na 10
lilac_lover

Soundtrack powinien byc na spotify za ok tydzien, a płyta pojawi się 3 listopada (jest juz preorder na kulturalnysklep)

lilac_lover

Czy ja widziałam jakąś okrojoną wersję filmu? Wieniawa pojawią się przez dosłownie chwilę, jej postać jest nikim i gdybym gdzieś wcześniej nie czytała opisu sceny, nawet nie zwróciłabym na nią uwagi.

ocenił(a) film na 9
Raszefka

Wieniawa „śpiewała” raz przy polu, w czasie wykopów, a 2 scenę miała podczas tarcia kapusty. I nawet dialogi trafiła w obu scenach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones