PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481150}

Chaw

Cha-woo
6,0 115
ocen
6,0 10 1 115
Cha woo
powrót do forum filmu Cha-woo

No z horrorem to ten film nie ma totalnie nic wspólnego... Może minimalnie tam gdzieś zahacza o ten
gatunek ale na pewno jest tu dużo więcej z komedii, satyry a nawet dramatu czy innych gatunków bo
ten film jest taką gatunkową hybrydą właśnie. Więc po co ktoś tam wpisał horror? A wracając do
samego filmu to Eksperymentalny Czołgo-Dzik ludojad to na prawdę posrany motyw na film.... :P Dam
5 bo jak dla mnie to film był za długi no i nie doszukałem się prawie nic z horroru w tym filmie a
szkoda.... :P Mimo wszystko nie oglądało się tego jakoś najgorzej i fajnie, że czasami przypadkowo
można obejrzeć coś totalnie innego.

użytkownik usunięty
Johnyyoyo

Film z horrorem ma wspólnego, bo "animal attack" jest podgatunkiem kina grozy. "Szczęki" to też horror. Do tematu zmutowanego dzika pożerającego ludzi nie da się podejść na poważnie i twórcy o tym wiedzieli, zrobili więc z tego czarną komedię. Jak dla mnie obraz hest średniawy, przydługi i za dużo w nim nic niewnaszących do fabuły postaci. Dwóch trupów to też zdecydowanie za mało :(

ocenił(a) film na 5

No zgadzam się, że pod ten podgatunek to by się można uprzeć i podciągnąć ten film... Chodziło mi o to, że jest tu masa innych gatunków w dużo okazalszej postaci a wpisywanie w rubrykę "horror" nie jest na pewno trafnym określeniem tego filmu ;) To już nie pierwszy film w którym się spotykam z takim zjawiskiem, że jak zbytnio nie wiadomo jaki gatunek dać to się wpisuje horror choć tam akurat z tego gatunku jest najmniej i trochę mnie to dziwi zawsze :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones