PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481150}

Chaw

Cha-woo
6,0 115
ocen
6,0 10 1 115
Cha woo
powrót do forum filmu Cha-woo

Moim zadaniem film zasługuje na wyższą notę. Jest lepszy od wielu amerykańskich gniotów, z tym że tam zrobią lepszą kampanię reklamową i już mogą liczyć na sprzedaż.

ocenił(a) film na 8
Arkadio_Moralez

Święta racja. Film naprawdę świetnie się ogląda. Kolejny przykład tego jak Koreańczycy za małe pieniądze potrafią zrobić porządny film. Jak dla mnie mocne 7+.

ocenił(a) film na 5
Arkadio_Moralez

nie przesadzajcie. Ani amerykańskie gnioty z gatunku animal attack, ani ten film to nic rewelacyjnego. Ogląda się go dobrze tylko w nielicznych momentach. A koreański humor może przeciętnemu Europejczykowi wyjść tzw. bokiem. Najlepszy komentarz dała moja mala córeczka. Gdy chwilę popatrzyła przypadkowo na fragment, w którym policjanci "żartują" stojąc w grupie, zapytała: "tato, czy ci panowie są chorzy w głowie"? Celny komentarz, bo takie można odnieść wrażenie oglądając te koreańskie popisy śmiechu z niczego i do niczego. Dla miłośników filmów z tego gatunku.Moja ocena 4/10 (i tak zawyżona...).

ocenił(a) film na 9
karakrytyka

Jesli sie nie rozumie co sie oglada to faktycznie mozna takie odniesc wrazenie. Wspolczuje.

ocenił(a) film na 5
MakoR

Niby czego? Ja z kolei gratuluję tak świetnej znajomości koreańskiego. Dzięki temu oglądałeś ten film nie tylko z pełnym zrozumieniem, ale na pewno także śmiałeś się (ze zrozumieniem) w koreańskim stylu. Jestem prawie pewien, że ten widok byłby godny uwiecznienia i udostępnienia na youtube - pierwsze miejsce na liście przebojów przez kilka tygodni gwarantowane.

ocenił(a) film na 6
Arkadio_Moralez

Kurczę, właśnie jak na Koreańczyków to nie zachwycił mnie ten film. Niby wszystko było na miejscu, ale czegoś zabrakło. Liczyłam na więcej, w ich wykonaniu, bo przyzwyczaili mnie do bardzo wysokiego poziomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones