PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7 714
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

...gdzie kolejna część jest lepsza od poprzedniej

Assvalon

W pewnym sensie to film z tych gdzie bohaterowi daje się drugą szansę. Każdy powinien ją mieć a z tego co widziałem to Boyka dostał w tyłek od życia i na to zasługuje

ocenił(a) film na 6
Assvalon

MI najbardziej podobala sie pierwsza czesc, a druga byla zdecydowanie najgorsza. Pewnie moja ocena jest proporcjonalna do realizmu.

ocenił(a) film na 6
DamianSweatshirt

Mam tak samo. 1 realistyczna, 2 bajka dla dzieci, 3. Bajka, ktora da sie obejrzec

ocenił(a) film na 7
Kabat543

hahahahahah właśnie straciłem wiarę w ludzi -_- jeżeli myślicie że Adkins albo Jai White tak nie potrafią to szczerze wam współczuję -_-

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Wykonać akrobatycznych skoków? Przecież... pokazywali, że umieją skakać... w filmie, nie oglądałeś uważnie 0.o? Jeżeli natomiast wierzysz, że w prawdziwych walkach skaczą na 2 metry itp., że w ogóle ktokolwiek potrafi skoczyć na 2 metry, to ja tobie szczerze i serdecznie współczuję xD. Z taką naiwnością na pewno miło się filmy ogląda, ale z czym do ludzi, człowieku :p.

ocenił(a) film na 8
Kabat543

https://www.youtube.com/watch?v=H7ntN_fd6oQ
jezeli ktos tak potrafi i jest w tym zajebiscie dobry to napewno cos w ulicznej walce, by uzyl

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Albo ty jesteś idiotą, albo tylko udajesz, skoro umieją tak skakać, to mogą chyba w walce użyć co nie? A to, że się napatrzyłeś na wrestling albo mma to już jest inna sprawa, większość tamtejszych wojowników by nie wytrzymałaby minuty z Whitem lub Adkinsem w ich najlepszych latach -_- Ale ty oczywiście wszystko lepiej wiesz gimbusie -_-

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

hahahahahahaha pocieszne z ciebie dziecko xD. Gimbusie? HAHAHAHAHAHAHA jestes w podstawowce, max jakis niedorozwiniety z ciebie gimnazjalista xD! Zgadlem :P? Nie ogladam glupot chlopcze :p. Zreszta nie ma z kim dyskutowac. Gimbus hahahaha i wszystko stalo sie jasne xD. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie :)

ocenił(a) film na 7
Kabat543

hahahaha kolejny gówniarz próbujący dowartościować się na forum filmweba, no cóż, pełno tu takich, sukcesów życzę ^^

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

xD gowniarz? Hahahaha to nie pisze tutaj o "gimbusach" hahahahahahaha

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Tak Cię prawda zabolała? Nie wiem co Cię śmieszy w słowie gimbus, skoro ono odzwierciedla twój faktyczny poziom inteligencji.

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahaha tak, prawda mnie zabolała xD powinieneś komikiem zostać jak dorośniesz :D. Serio, z tego co piszesz mam mnóstwo śmiechu :p. Majstersztyk!!! "Gimbus" to slang nastolatków. Musiałem się dowiadywać co o w ogóle znaczy hahahaha xD!!! Komediant z ciebie. Jestem pod wrażeniem! :P

ocenił(a) film na 6
Kabat543

a śmiechu w tym tyle, bo na początku myślałem, że jesteś doroślejszy` :p. Po czym wyskakujesz z dziecinnym "gimbusem" i już wiem, że nie ma szans na normalną wymianę zdań :p.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

No woman no cry ^^

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Kobieta nie jestem, ale od placzu ze smiechu postaram sie powstrzymac xD.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Śmiech przez łzy polecam, może pocieszy Cię fakt, że nie jesteś jedynym downem na tym forum

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Downem? Daj spokoj, nie moge sie z toba rownac xD!

ocenił(a) film na 7
Kabat543

To akurat prawda, ty się z nikim nie możesz równać, przeceniłem cię, myślałem, że jesteś idiotą amatorem ale ty jestem idiotą poziom hard XD

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahaha nie bede z toba polemizowal, nie ma sensu- trafiles w sedno i przyznaje ci racje :). Napisales "jestem idiotą poziom hard " nie mozna sie nie zgodzic, jestes prawdziwym idiota ^^ hahaha. Gumbis hahahahaaha xD. Nigdy nie przestaniesz mnie bawic pajacu hahahahahaha :D.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

nadużywasz zgłoski 'ha'. Myślę, że jesteś człowiekiem z ciężkim psychologicznym problemem. A najlepsze wczoraj, kumpel u mnie był i gdy zobaczył Twoje wypowiedzi to złapał się za głowę i powiedział " Boże, co za debil". Trudno się nie zgodzić z tym ^^

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahaha Przede wszystkim, gratuluje, ze masz jakiegos kumpla(o ile nie jest niewidzialny) ;P. Mimo wszystko, wracajac do sedna- jezeli twoj "kumpel"- kumpel pajacyka, ktory sam o sobie twierdzi "jestem idiotą poziom hard ", aktorsko lapie sie za glowe i mowi " Boże, co za debil" (wyobrazam sobie, ze trzymajac sie za glowe kiwa nia na boki xD) taka osoba nie jest obiektywna, co za tym idzie- wiarygodna :p. Skoro ty jestes idiota(jak sam twierdzisz)z pokolenia gimbusow ^^, to twoj "kumpel" na pewno tez ma nie po kolei w glowie :p. Jak nie zauwazyles naduzywam "hahahahaha", bo mam z ciebie mnostwo smiechu xDxDxD i dziekuje ci za to bardzo :D:D:D. Dawno z nikogo tak sie nie smialem jak z ciebie hahahahahaha xD

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Ty naprawdę masz zaburzenia osobowości, po pierwsze to ty jesteś idiotą i pośmiewiskiem całego filmweba co pokazujesz w każdym swoim poście. Po drugie mój kumpel widział więcej filmów niż ty masz dni. Po trzecie jak obejrzysz tyle filmów co ja to wtedy pogadamy, ale niestety do tego trzeba dużego doświadczenia a obawiam się, że ja dłużej oglądam filmy niż ty żyjesz na tym świecie.Po czwarte z pokolenia gimbusów jesteś ty, kiedyś nie było gimbusów, pojawiły się wtedy, gdy dzieciom w wieku wczesnoszkolnym udostępniono internet. Teraz dzieci neo są większością a ty wśród nich na szarym końcu. Po piąte ubaw to ty masz sam z siebie, zresztą ja z Ciebie też mam ubaw i inni użytkownicy filmweba również. Po szóste dla mnie ty nie jesteś wiarygodny, bo ktoś kto ma dwóch ojców nie może nic ciekawego światu powiedzieć. Po siódme idź się teraz rozpłacz jak za każdym razem gdy czytasz prawdę o sobie a później udawaj przed całym światem, że jesteś twardy i masz ubaw. No cóż, nawet mi Ciebie trochę żal, ale wiesz, kosztuje mnie sporo ta rozmowa, bo rozmowy z trudną młodzieżą nie należą do łatwych, jeszcze wyjdziesz kiedyś na prostą i spotkasz kogoś kto będzie tak samo głupi jak ty i Cię zrozumie ^^ Żegnam

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahahahahahahaha!!!!!!!! - sorry za "hahaha", ale ciezko sie powstrzymac, to twoje doswiadczenie i pozostale pi.erdoly... xD. Nowy rozdzial piszesz- wjezdrzanie na rodzine :D. Ty na serio nie masz zadnych argumentow :P. Gdy dzieciom ich brakuje i brak im wyobrazni, kazde zle slowo na ich temat przeksztalcaja w obrone, takie "-jestes gU.pi! -Nie, bo ty jestes gU.pi!"(gl.upi specjalnie napisalem z bledem, zeby latwiej bylo ci zrozumiec :P). Cala wypowiedz jest dziecinna i przerazajaco bez polotu, juz nie wiesz co pisac :p. Masz jedna racje w tym wszystkim, ja naprawde placze (tyle, ze ze smiechu) po twoich wypocinach xD. Pomysl o kabaracie, albo cyrku pajacyku :D.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

a na dwa metry potrafi skakać mnóstwo ludzi na całym świecie, polecam popatrzeć się na lekkoatletykę i skok wzwyż. Tam skaczą nawet na 2,50m. Ale co ja będę tłumaczył dziecku, jak dorośniesz to odkryjesz to czego jeszcze nie widziałeś. Jesteś na etapie dziecka zafascynowanego otaczającym go światem i mającym uciechę z wykonywania najprostszych czynności jak raczkowanie czy złapanie się za stopę. Ale cóż, brawo, robisz postępy! ^^

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Od kiedy walki to lekkoatletyka pajacyku :P? Nie znam rekordu skoku wzwyz, ale naprawde, nie widzisz roznicy, ktowy fighter podczas walki skoczy na 2,5m czesto bez rozbiegu, zawisnie w powietrzu, zrobi obrot, fikolek i do tego jeszcze precyzyjnie kopnie przeciwnika w glowe? Gdzie tu fizyka?:P Ajc "etep dziecka", teraz to mnie zraniles hahahahaha xD. Widze, ze duzo wiesz na temat tego etapu... :p

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Bo ja ten etap mam za sobą, a nie znać tego etapu może tylko ktoś kto na nm tkwi ciągle. PO drugie nikt tam nie wisiał w powietrzu, zauważ, że te sceny były w zwolnionym tempie, gdyby nie były, to by wszystko było dynamiczne, szybkie i realistyczne. Skoro w lekkoatletyce potrafią skakać tak wysoko, a czasami jak np. na gimnastyce artystycznej skoczyć bardzo wysoko i robić ewolucje w powietrzu t także Adkins może takie coś umieć. Zresztą umiejętności lekkoatletyczne nie wykluczają umiejętności walki. Widać mało w życiu widziałeś, skoro twierdzisz, że tak nie można walczyć :D

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Woooow!!! Nigdy bym nie wpadl, ze te sceny byly w zwolnionym tepie xD naswietliles sprawe w innym punkcie co zmienia.. wszystko hahahaha. Gdzies ty sie uchowal z ta swoja przebiegloscia i spostrzegawczoscia xD? Gdzie wyczytales, ze lekkoatletyka wyklucza umiejetnosc walczenia xD? Nie jestem takim swiatowcem jak ty i nie ogladam tylu kreskowek co ty, zeby miec pewnosc, ze te skoki w miejscu wzwyz na 2,5m z akrobacjami w powietrzu sa realistyczne xD. Co ja tam wiem, za malo w zyciu bajek widzialem :p. Polecales mi popatrzec na lekkoatletyke, ty patrzyles? Taki spostrzegawczy jestes to powinienes zauwazyc, ze do tak wysokiego skoku potrzebny jest rozbieg. Ja sie nadal bede trzymal praw fizyki, to pozostawaj sobie z bajkami :p. Jak pisalem ci w pierwszej odpowiedzi "Z taką naiwnością na pewno miło się filmy ogląda..." :p.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Tam prawa fizyki nie zostały zakłócone, a Adkins potrafi tak skakać i takie ewolucje wyczyniać.Ale co tam wiem, nie oglądałem tyle animal planet i discovery channel co ty. Tylko, żebyś się nie zdziwił jak kiedyś coś takiego ujrzysz na żywo. Wiesz, Bruce Lee też zakłócał prawa fizyki, żaden człowiek nie może być tak szybki, ale on był, a wówczas kamery nie znały czegoś takiego jak przyśpieszenie tempa akcji. Skoro Bruce Lee mógł łamać prawa fizyki, to czemu Adkins nie może? Nie doceniasz go ograniczony człowieczku.

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Po raz kolekny tlumacze ci, ze tu nie chodzi o zwolnienie tepa tlumoku:p. Starasz sie na sile wmowic sobie inny niz faktyczny powod ktorymi sa efekty specjalne xD. Tacy jak ty wierza tez, ze autobus w filmie "speed" sam przeskoczyl odleglosc braku jezdni. Zalosne :p. Co maja "animal planet i discovery channel" do sprawy:d? To programy przyrodnicze chlopcze, animal pomylyles z animowane hahahahaha tlumok:D. Szybkosci Bruce tez nikt nie podwazal, ale jak widac tonacy brzytwy sie chwyta :D. Pocieszny z ciebie pajacyk :p tak uparcie starasz sie by twoje wypowiedzi mialy sens... kabaret:D

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Na razie to ty tworzysz kabaret usilnie próbując przekonać do swojego nic nie znaczącego zdania odrzucając przy tym wszelkie racjonalne argumenty. Najlepsze w tym jest to, że sam zaprzeczasz sobie aby tylko na złość mieć inne zdanie, mimo, że nie ma ono najmniejszego sensu. Podważasz fakty chwytając się swoich domysłów. To żałosne, a co za tym idzie, merytoryczna dyskusja z Tobą nie ma dalszego sensu. I po raz kolejny tłumaczę ci tłumoku, że Adkins potrafi o wiele więcej, niż twój ograniczony umysł jest w stanie zaakceptować.

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Powaznie, pomaga ci takie przerzucanie mojej opinii o tobie na twoja o mnie? Zalosny jestes :p. Nie masz pomyslu na siebie, gubisz sie i straciles grunt pod nogami bo obalilem twoje pomylone teorie,. Poza tym zaczales obrazac w nadzieji, ze sie przestrasze?/zmienie zdanie, ale to nie wyszlo, nie wiesz co powiedziec, bo nie odpuszczam. Tez uwazam, ze dalsza dyskusja nie ma sensu, ty wierzysz w bajki i wiesz swoje, ja sie trzymam praw fizyki i wierze w swoje. Jednak mimo wszystko ciagne ta bezsensowna despute zebys na nastepny raz przemyslal co i do kogo piszesz:). Duzo czasu ci uplynelo zanim wykoncypowales sobie, ze miast obrazania warto podac jakies argumenty, ktore uwazasz za sluszne. Pozno, ale jak na osobe, ktora uzywa takich slow jak "gimbus" nie spodziewalem sie wiele:p. Twoje racjonalne argunenty opieraja sie na mistrzach, (rekordzistach swiata ) olimpiady w skoku wzwyz i zwolnieniu tepa w kluczowych momentach. Zastanow sie pajacyku jak to brzmi i nie kompromituj sie wiecej, zal patrzec jak z wypowiedzi na wypowiedz sie pograzasz :).

ocenił(a) film na 7
Kabat543

To ty zastanów się jak brzmi ośmieszanie się na forum, bo jesteś w tym mistrzem. Najlepszy jest paradoks jaki tutaj prezentujesz. Tracisz grunt pod nogami i brakuje Ci argumentów(od samego początku) i w akcie rozpaczy zarzucasz mi, że to ja tracę grunt. Zapewniam Cię, że mam o wiele więcej do dodania, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. A argumenty moje są racjonalne i każdy to potwierdzi.

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahahahahaha widze wlasnie:D. Nadal prowadzisz polityke przerzucania. Twoja wiadomosc to kopia mojej z groszem twojej xD. Bardzo inteligentnie, nikt nie widzial ;p hahahaha. Zalosny jestes pajacyku :D. Wiele wiecej do dodania, ale jakos tych dodatkowych argumentow nie widac. Kazdy potwierdzi, ze twoje argumenty sa racjonalne? Hahahahaha tutaj to mnie dopiero rozbawiles :D! Tancz pajacyku,tancz!!! :D

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Masakra, czytając Twoje wypowiedzi można dostać raka mózgu. A politykę przerzucania to prowadzisz od początku ty. I zważ na to, że od początku tej rozmowy ty nie wyprowadziłeś ani jednego argumentu na potwierdzenie swojej tezy a ja ich wyprowadziłem kilka. Ale dobrze, bo na razie to ty tańczysz jak Ci zagram, dajesz mi satysfakcję a co najlepsze, przy tym wszystkim myślisz, że to ja jestem w ciemnej dupie. Ulegasz manipulacji jak marionetka jakaś, a wiadomo, że marionetka na osobę nią sterującą wpływu mieć nie będzie...

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahahahaha piekne zludzenie pajacyku xD. Jak pisalem wczesniej "ty na serio nie masz zadnych argumentow :P. Gdy dzieciom ich brakuje i brak im wyobrazni, kazde zle slowo na ich temat przeksztalcaja w obrone, takie "-jestes gU.pi! -Nie, bo ty jestes gU.pi!" tak jest caly czas xD. Czytasz, ale nie widzisz pajacyku- prawa fizyki sa moim argumentem xD. Jestes tak niesamowicie glupi, ze chocbym sie powtarzal bez konca nic nie zrozumiesz :p. Masz bardzo ograniczony rozum, pewnie przez tego raka(wspolczuje). Powinienes miec na stale przymocowana czapeczke z dzwoneczkami :D:D:D:D:D. Wyimaginowanych "znajomych" tez tak bawisz swoim sposobem bycia jak mnie hahaha xD?

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Teraz potwierdziłeś swoim postem wiek gimnazjalny. Nie rozumiem, jak możesz nie widzieć tego, że ośmieszasz się bez przerwy. No bo przykro mi, ale porównywanie braku fizyki ze speed:niebezpieczna prędkość do championa 3 to jest już przesada. Po raz kolejny powtarzam ci niedouczony gnoju, ze prawa fizyki w scenach z Adkinsem nie zostały przekroczone. Ale co ci będę tłumaczył, skoro ty będziesz wpierał swoje zdanie tylko po to by zrobić na przekór komuś. Tak robią kilkuletnie dzieci, które chcą denerwować starsze rodzeństwo. Nie wiem czy ktoś Ci ukradł łopatkę z piaskownicy czy po prostu nie umiesz robić babek z piasku i powiem Cię, że ch*j mnie to obchodzi. Każdy ma swoje prawo głosu, nawet takie małe dziecko jak ty,ale nie oczekuj, że się z tobą zgodzę, bo za krótko żyjesz na tym świecie gówniarzu abyś pouczał starszych doświadczeniem. Pewnie znowu powtórzysz się mówiąc, że śmieszny ze mnie pajacyk i że prawa fizyki o których czyta Ci mama na dobranoc zostały zakłócone ^^ Po prostu masz ograniczony słownik dziecko i nim napiszesz kolejny żenujący post, radzę nauczyć się pewnej ilości mądrych słów, które pozwolą mi się zastanowić, czy warto na Ciebie tracić czas xD. Dzięki Bogu, że są tacy ludzie jak ty, ponieważ stwarzasz ogromne wyzwanie pedagogiczne. Niesforne dzieci są zawsze najtrudniejsze :D

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahahahahaha sorry, ale naprawde nie moge sie oprzec wybuchowi smiechu po kazdej twojej wypowiedzi xD. Jak na takiego wyedukowanego robisz z siebie hipokryte xD. Przypominam, ze to nie ja pierwszy zaczalem wyzywac, ale ja skoncze pajacyku :p. Szkoda, ze nie masz wlasnych pomyslow na upokorzenie mnie i wykorzystujesz to co ja juz napisalem o tobie, to doprawdy zalosne :p. "Pewnie znowu powtórzysz się mówiąc, że śmieszny ze mnie pajacyk" powtorze :D:D:D:D:D- smieszny z ciebie pajacyk :D:D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 7
Kabat543

I w tym momencie brakło Tobie elokwencji. No cóż, obraz naszego nędznego społeczeństwa w dzisiejszych czasach, więc Ci wybaczę. Jesteś po prostu stereotypowy, czyli pospolity, więc nie oczekiwałem, że wniesiesz coś nowego swoim postem. Ale jeżeli Cię to ma uszczęśliwić i sprawić, że będziesz szczęśliwym człowieczkiem, to niech Ci będzie, że śmieszny ze mnie pajacyk xD Jak ja lubię słyszeć dziecinne i beztroskie wyzwiska ;)

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahaha widzę, że nadal nie sprawdziłeś "hipokryty" w słowniku xD.
Tak cieszy mnie fakt, że wreszcie zrozumiałeś swój błąd i że zauważyeś, że masz pajacowate wypowiedzi :p. Jednocześnie pragnę ci pogratulować z tego powodu, przeszedłeś wszystkie fazy pajaca:
1. faza zaprzeczenie
2. faza złość i gniew
"ch*j mnie to obchodzi"
3. faza targowanie się
ja: "Pocieszny z ciebie pajacyk :p tak uparcie starasz sie by twoje wypowiedzi mialy sens... kabaret:D"
ty: "Na razie to ty tworzysz kabaret usilnie próbując przekonać do swojego nic nie znaczącego zdania"
4. faza depresja
"to ja jestem w ciemnej dupie"
5. faza akceptacja
"jestem idiotą poziom hard"; "to ja jestem w ciemnej dupie"; "śmieszny ze mnie pajacyk".

Gratuluję jeszcze raz pajacyku :). Jesteś na dobrej drodze do wyleczenia.

ocenił(a) film na 7
Kabat543

hahahahahhahahahahahahahahahahaah :D Już chciałem Ci odpuścić, ale skoro tak lubisz wywalać na światło dziennie swoje kompleksy, to może byśmy kontynuowali dalej? Wiele radości mi dajesz swoją niezaprzeczalnie ogromną głupotą i uporem, że to ty masz rację. Tłumacząc coś Tobie czuję się jak osoba tłumacząca prawa fizyki dwuletniemu dziecku. Dzięki Tobie uwierzyłem, że są jeszcze w kraju ludzie, których należy edukować od podstawy, ludzie tacy jak ty. Bo skoro jest jeden idiota, to musi ich być więcej. Dziękuję Ci serdecznie, lej dalej wodę na mój młyn ;)

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

:D:D:D zeby cos oryginalnego, ale ty caly czas powtarzasz to co ja o tobie pisze :D. Rozumiem, ze ci imponuje, ze chcesz byc taki jak ja, ale to sie pajacyku nie stanie:p mozesz sobie darowac, bo mna mie bedziesz! Zniszczylem ci marzenie, ale mam nadzieje, ze masz jakies inne i nie bede mial cie na sumieniu jak po przeczytaniu bedziesz chcial skonczyc ze soba :).

ocenił(a) film na 7
Kabat543

W życiu nie widziałem większego imbecyla, nie dość, że to ty powtarzasz po mnie od samego początku tej dyskusji, to jeszcze w sposób żenujący usiłujesz mi wpoić, że cię naśladuje. A ja Ci powiem, że to oznaka kompleksów, których masz bardzo dużo, a gdy ktoś już staje Ci na drodze, to tracisz grunt i chwytasz się kolejnych beznadziejnych pomysłów. Ja tak myślę, że ty piszesz do mnie to co sam właśnie zamierasz zrobić. Twoje wypowiedzi są pełne powtórzeń i anakolutów, a słownik niezwykle ubogi, oprócz tego charakter beznadziejnie irytujący, więc się nie dziwię, że masz pretensje do całego świata. Tańczysz pajacyku jak Ci zagram, trochę mi głupio, że znęcam się nad słabszymi, ale cóż, sam się o to prosisz. Masz rację, dawaj mi dalej satysfakcję :D

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahahahaha " Tańczysz pajacyku jak Ci zagram," czytasz co piszesz :D? Ja cie nazywalem od poczatku pajacykiem, zreszta przyznales sie do tej funkcji :D" Ale jeżeli Cię to ma uszczęśliwić i sprawić, że będziesz szczęśliwym człowieczkiem, to niech Ci będzie, że śmieszny ze mnie pajacyk xD"! Nie cofniesz tego co napisales hahahahahahahaha kompromitujesz sie na kazdym froncie :D. Ogarnij sie czlowieku :p

ocenił(a) film na 7
Kabat543

hahahahahahaahah :D Jeżeli myślisz, że wpajając mi pewne rzeczy sprawisz, że się zamknę to się grubo mylisz. Po pierwsze, powiedziałem, że "NIECH CI BĘDZIE" że śmieszny ze mnie pajacyk, ale tylko dlatego abyś miał satysfakcję, którą teraz okazujesz. Taki był mój cel i jestem tym niezwykle usatysfakcjonowany,a ośmieszasz się wyłącznie ty. Jeżeli masz jakiś rozum to poczytaj sobie całą tą rozmowę a może zamilkniesz w końcu, bo jak się odzywasz to aż płakać się chce. I nie wiem czy ze śmiechu czy z żalu nad twoim imbecylizmem. I co najlepsze, to nie ja swoimi postami zdobyłem przewagę nad Tobą, tylko ty mi ją dałeś swoimi wypowiedziami. Robisz ze śmiechem na ustach, dokładnie to co Ci powiem i jesteś na tyle tępy, że tego nie widzisz. Jak łatwo sobie można ustawić człowieka, podpuszczając aby mówił właśnie to co chcę. Dziękuję za tą satysfakcjonującą rozmowę :D Naprawdę, serdecznie dziękuję, za te chwile radości, które mi dałeś ^^

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Usatysfakcjonowalo cie to, ze przyznles sie, ze jestes pajacem :D GRATULACJE hahahahahaha! Malo tego, caly ten czas ,twierdzisz, ze specjalnie pokazywales jak bardzo jestes glupi, zalosny, brak ci wlasnych pomyslow(wiec powtarzasz po mnie), argumentow, piatej klepki, tylko po to zebym sie z ciebie nabijal i smial:D. Przebiegly z ciebie skurczybyk :D! Nabrales mnie, bo faktycznie, ubaw mam po pachy pajacyku hahahahaha :D

ocenił(a) film na 7
Kabat543

Jakbym mówił do ściany -_- To ty ode mnie zżynasz pomysły i proponuję Ci przeczytać wszystko co napisaliśmy(o ile umiesz w ogóle czytać a w to szczerze wątpię), a wtedy przekonasz się, że jesteś jednym z największych matołów na tym forum. I ja nie powiedziałem, że jestem pajacem, tylko pozwoliłem Ci na takie zdanie, bo osobom z psychologicznym problemem się ustępuje w takich sytuacjach, a że brniesz w to dalej na moje własne życzenie, to jest fakt a nie hipoteza. Ale chyba najlepsze jest to, że masz ubaw z tego, że się ośmieszasz a co za tym idzie dajesz mi mnóstwo radości, ubawu i satysfakcji. Tak dalej czyń malutki człowieczku, a nie będziesz miał szans by wyjść z tej dyskusji z twarzą. Zresztą, już nie masz ^^ Dziękuję, o to mi chodziło, I like it! :D hahahahahahahah

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Hahahaha biedaczysko, tak bardzo starasz sie wygladac na madrego , krecisz sie ,wykrecasz, zmieniasz zdania hahahaha :D. Juz sie przyznales, ze jestes pajacykiem i glupkiem bez wlasnych pomyslow i tego nie zmienisz, slowo sie rzeklo :p. Za pozno, no niestety ^^. Jestes juz oficjalnym pajacem i nic na to nie poradzisz :p. Gratuluje raz jeszcze, zauwazylem jak ci na tym zalezalo :D. Hahahaha "pajac filmweb`u" ales sie zaprezentowal ^^

ocenił(a) film na 7
Kabat543

hahaha i znowu swoje wady przyklejasz do mnie -_- Nie wiem jakie trzeba mieć kompleksy,aby całkowicie zatracić zdrowy rozsądek, ale to już nie moja wina. I to ty się przyznajesz nieświadomie każdym postem, że jesteś imbecylem, a ja żebyś się z błędu nie wyprowadzał przyznaję Ci rację. Łykasz wszystko jak pelikan i w dalszym ciągu łapiesz się na haczyk, dając mi niewyobrażalną satysfakcję :D Mistrzuniu ^^ Nie będę już mówił o Twoim poziomie wykształcenia, bo nawet przedszkolne to by byłó jak na Ciebie za dużo :D ^^ Nie będę jak ty nadużywał zgłoski "ha", bo ja mam inne argumenty niż zdanie budowane w ten sposób: Hahahaha(podmiot) hahahahahahahaahah(orzeczenie) hahahahahahaahah (okolicznik czasu) hahahahahahaah (przydawka), ha(spójnik) hahahaahahah (dopełnienie). Ty się chyba jakimś szyfrem porozumiewasz albo po prostu więcej powiedzieć nie potrafisz ;) No cóż, od początku wiedziałem, że nie masz żadnych argumentów ;)

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Jak na goscia, ktory ma niewyobrazalna satysfakcje bardzo nerwowo sie zachowujesz :D. Nie musisz sie powtarzac juz ustalilismy, ze lubisz byc ponizany i mnie wkreciles pokazujac "jak bardzo jestes glupi, zalosny, brak ci wlasnych pomyslow(wiec powtarzasz po mnie), argumentow, piatej klepki, tylko po to zebym sie z ciebie nabijal i smial:D". Nie goglraczkuj sie pajacyku bo ci zylka peknie ^^

ocenił(a) film na 7
Kabat543

I znów to samo, ty się denerwujesz i zarzucasz mi takie zachowania. To żałosne, że wszystkie pomysły czerpiesz ode mnie i odsuwasz od siebie podejrzenia zarzucając mi plagiat. Sprytne posunięcie, ale za pierwszym razem, powtórzone kilkanaście razy jest żałosne i naiwne :) Z każdej Twojej wypowiedzi, można odczytać coś o Tobie: żałosny, kłamliwy i ograniczony imbecyl ;) Przynajmniej jesteś szczery i nie ukrywasz tego przed nami ^^ A pomysły wszystkie są moje, ale nie martw się, możesz z nich czerpać ile chcesz, bo tak, to byś nie wydukał nic po za pustosłownym "ha" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones