PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 855
ocen
7,6 10 1 44855
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Boyka to chyba najlepszy fighter jaki ostatnio pojawił się w filmach. Charyzmą i umiejętnościami bije większość innych na łeb na szyję. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem. Porównywalnie zarąbisty jak dwójka. Warto

użytkownik usunięty
KinoManiak_18

To prawda. I do tego swietnie dobrani fighterzy ( Adkins, Crowder, Zaror)

ocenił(a) film na 10

No ba. Crowder też jest świetny, Adkins najlepszy, ale Zaror też całkiem całkiem. Ogladałem z nim 2 inne filmy i muszę przyznać, że dobrze walczy

ocenił(a) film na 9
KinoManiak_18

szkoda że Adkins poza Championem 2 i 3 nie ma innych hitów bo w tych dwóch filmach wypada rewelacyjnie

ocenił(a) film na 10
Radzio3i6

Ninja polecam + Universal Solider IV.

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

W ninja był świetny i w Uniwersalnym też bardzo dobrze się zaprezentował, Podobał mi się jeszcze z nim El Gringo. Ciekawą postać tam zagrał

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_18

El Gringo na typową 7/10. Ogólnie dobry film, dużo akcji i włączonego w niej ciekawego wątku związanego z miasteczkiem!

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_18

Mandrill i Kiltro, jeżeli chodzi o Zarora? :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Tak jest. Dokładnie te dwa

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_18

Madrill mi isę bardziej podobał, więcej akcji dużo. W Kiltro to więcej romansu i miłości na odległość niż akcji.
Mandrill 9/10
Kiltro 7/10

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Dałem takie same oceny. Mandrill faktycznie dużo akcji i spoko walki, natomiast Kiltro tak jak napisałeś, ale nawet spoko film

ocenił(a) film na 10
KinoManiak_18

Zgadzam się przyjacielu! Undisputed III to jeden z najlepszych filmó akcji i walki ostatnich lat!

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Bez dwóch zdań. Jeden z najlepszych

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Bez dwóch zdań. Jeden z najlepszych

ocenił(a) film na 8
KinoManiak_18

Zgadza sie, Scott Adkins jest niekwestionowanie najlepszym aktorem ukazującym sztuki walki, to
jak sie porusza podczas walki... chapeau bas. Nie było dotychczas kogoś takiego. Reszta "walecznych gwiazd" jest daleko za nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones