PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 855
ocen
7,6 10 1 44855
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

W drugiej części był bardziej mroczny klimat więzienia i występował w niej Michael Jai White,którego uwielbiam.
Trójka za to miała więcej walk i lepszą fabułę.
Obydwie części są naprawdę zajebiste i jest to bardzo dobre kino.
Tak na marginesie,dzisiaj oglądałem Wściekłe pięści z Brucem Lee i porównując go do tych filmów to niestety straszna padaka.

ocenił(a) film na 7
simon3333

Sugerujesz że Bruce był od nich słabszy?

ocenił(a) film na 9
speedcube

Takich gosci jak Bruce Lee bylo bardzo duzo.On po prosty byl znany poniewaz byl aktorem.Raczej nie stawialbym na Bruca Lee jakby wychodzil dzisiaj z dobrym zawodnikiem MMA.

ocenił(a) film na 7
simon3333

Uznam to za tanią prowokację

ocenił(a) film na 9
speedcube

3/4 walk MMA konczy sie w parterze wiec Bruce raczej by kariery w klatce nie zrobil.To nie jest zadna prowokacja tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
simon3333

zawodnik MMA nie zdążyłby sprowadzić Bruce`a do parteru

speedcube

za duzo filmow.

ocenił(a) film na 9
speedcube

Nie chce mi sie rozpisywac.Zdania sa podzielone.Tutaj dyskusja na ten temat www.sfd.pl/Fedor,_wsp%C3%B3%C5%82cze%C5%9Bni_zawodnicy_MMA_vs_Bruce_Lee...Ile_je szcze_ja_si%C4%99_pytam_-t559997.html

ocenił(a) film na 9
speedcube

Co do mojej pierwszej wypowiedzi mialem na mysli ze film a nie Bruce byl gorszy.

ocenił(a) film na 10
simon3333

Być może niema to żadnego znaczenia ale wydaję mi się że Jai White and Adkins is more exciting and efective there muscule and style's :D

ocenił(a) film na 9
pawelc11

rzeczywiście wydaję się że nikt nie walczy tak efektownie jak ci dwaj panowie mam nadzieję że nagrają jeszcze wiele świetnych filmów a zwłaszcza Adkins który jest jeszcze młody i cała przyszłość przed nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones