PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7 714
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Naprawdę film powyżej moich oczekiwań, walki na najwższym poziomie, warto obejrzeć ;)
Mam takie pytanie: znacie filmy o podobnej tematyce?
Czekam na odpowiedzi :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Kurde chodziło mi o ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=L9eZY7mhAyI&feature=mfu_in_order&list=UL ;/

ocenił(a) film na 10

ooo wielkie dzięki ;) a dlaczego tamten został zablokowany? hehe :D

użytkownik usunięty
AdamBayern01

wysłałem nadużycie że komentarz nie na temat i skasowali :D

ocenił(a) film na 10

nie no spoko :D a oglądałeś choć jeden z tych filmów powyżej ? :)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Wszystkie :)
Yip Man polecam !

ocenił(a) film na 10

31.12.2011 o 20:00 na TV4, będziesz oglądał 94filoxx ? ;>

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

ale przypominam , że w tym samym czsdie na tvn Seksmisja, iwęc jest konkurencja :D

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Mam możliwość nagrania jednego z filmów podczas emisji innego, ale mimo wszystko wolę 2x Yip Mana :)
Dzięki za info xD

ocenił(a) film na 10

hehe Seksmisja to już chyba ze 100razy było :D
A i przypominam, że dziś dobre kino o 20;00 Godziny Szczytu i 22:10(chyba) Zaginiony w akcji 3 , wszystko na tvn ;D

ocenił(a) film na 8

Yip Man to mistrzostwo!

użytkownik usunięty
statnik

Oj tak zgodzę się z Tobą w 100 % =)

ocenił(a) film na 8

mój ulubiony film walki, polecam równiez fighter in the wind

statnik

KICKBOXER, KICKBOXER 2 THE ROAD BACK, KICKBOXER 3 THE ART OF WAR, KICKBOXER 4 THE AGRESSOR .

ocenił(a) film na 10
TRANSPORTER_filmweb

na tv4 za tydz. będzie 5 część - fajnie, bo nigdy nie miałem okazji obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
TRANSPORTER_filmweb

po za tym te wszystkie części oglądałem :) najgorsza 3 według mnie, 1 rewelacyjan 2 tez bardzo dobra, 4 może być ;)

AdamBayern01

Te wszystkie Kickboxery, Karate Tygrysy i inne Krwawe Sporty to w porównaniu z "Undisputed" kompletne dno jeśli chodzi o poziom walk wręcz.
Moim zdaniem równać się z tym filmem może jedynie"Tom Yum Goong" i "Ong Bak".
Natomiast ze starszych to chyba "Tylko dla Najlepszych", gdzie Mark Dacascos daje niezły popis capoeiry i może "No retreat no surrender 3" z Keithem Vitali i Rionem Hunterem.

ocenił(a) film na 10
Mameluk

wielkie dzięki ;) masz rację też o tych kickboxeraach - w tym filmie były po prostu lepsze walki i fabuła - ale tych filmów(poza 3) nie można uważać za złę ;)

ocenił(a) film na 10
Mameluk

jeżeli chodzi o Krwawe Sporty to tylko 1 część zrobiłą na mnie dobre wrażenie :) 2 już zwalnia tempo, 3 bardzo słąbe wykonanie, 4 nie miałem okazji obejrzeć, ale podobno bardzo słaba :P
Mnie się wydaję, że pogorszenie 2 3 i 4 części jest spowodowane brakiem Jean Claude Van Damma, który w 1 zagrał rewelacyjnie
Gdzieś czytałęm, że proponowano mu grę w 2 części, ale odmówił, bo był zajęty już innymi produkcjami.
Szkoda, bo może dzięki niemu te części nabrały by dobrych opinii i lepszego wykonania.
Oczywiście nie mam nic do Daniela Bernhardta, ale uważam, ze Van Damme po prostu zagrał lepiej i jest od niego lepszy.
Takie jest moje zdanie ;)

AdamBayern01

wiem że równie jak mi bardzo ci się spodobał Krwawy Sport więc oglądnij se (Równowaga sił) z Billy Blanksem http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3wnowaga+si%C5%82-1996-95827 polecam

ocenił(a) film na 10
Mameluk

masz w pelni racje podaj jakies tytuly jeszcze bo ong bak i obronca ogladalem z 10 razy

ocenił(a) film na 10
BEOWULF680

od Siebie dodam Blood And Bone z Michaelem Jai Whitem - świetny film ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

tez ogladalem z 5 razy :) heheh poprosze o jeszcze

ocenił(a) film na 10
BEOWULF680

Ja bym Ci polecił jeszcze film pt. Warrior rok 2011 świetny film! ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

ale tam sie wgl nie kopia tylko boks ewentualnie przewracanki weic nie bardzo :) kombinuj dalej :p

ocenił(a) film na 10
BEOWULF680

Underground - podziemna walka [2007]? ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

ooo to moze byc nie zle hehe dziekowa juz zasysam ;) jak bedziesz mial cos jeszcze nie krepuj sie :)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Bardzo naiwny, ale dobrze sie ogląda.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Myślę, że film blood and bone również by Ci się spodobał

ocenił(a) film na 10
tom_legion

właśnie nie mogę tego filmu z Dubbingiem "normalnym" (bez ivony) znaleźć , Ty oglądałeś pewnie z napisami? ;P

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Blood and Bone to najlepszy film z tego gatunku. Przecież ten film jest wszędzie z napisami bo z lektorem nie ma. Polecam , nie będziesz żałował ;)

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

Racja, zapomniałem wspomnieć: Obejrzałem ten film ze 3/4 tygodnie temu. Wrażenia: Ogromne :) To co Michael Jai White robi w walkach ulicznych to jest poezja ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones