PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4713}

Coś

The Thing
7,5 104 346
ocen
7,5 10 1 104346
8,0 32
oceny krytyków
Coś
powrót do forum filmu Coś

Zastanawialiscie sie nad tym,jaki wyglad mogl miec 'cos'gdy go wykuli z lodu Norwegowie?Imitowal pochlaniane organizmy,lecz musial miec jakis wyglad przed katastrofa...

iza198444

Ja myślę, że to mogła być jakaś bezkształtna masa lub breja, coś na wzór Venoma ze Spider-Mana przed opanowaniem ciała Brocka.

ocenił(a) film na 10
cruzo_Alex7

Być może...taki myślący glut,nie? Jak np.blob-zabójca.

iza198444

No, coś takiego przyszło mi do głowy, ale to tylko domysły :)

ocenił(a) film na 10
cruzo_Alex7

Oczywiście:-D

ocenił(a) film na 10
cruzo_Alex7

też tak myślę.

iza198444

Też myślę że w pierwotnej formie było to coś prymitywnego (a przynajmniej tak byśmy to ocenili). Jego planetę (czy co on tam zamieszkiwał) odwiedziła najwyraźniej jakaś zaawansowana technologicznie obca cywilizacja. Zabił ich i przejął ich świadomość. Cholera wie co widzimy w filmie ? Które z tysiąca czy milionów wcieleń tego czegoś. Też od zawsze o tym myślałem. Kontrast jaki widać pomiędzy statkiem kosmicznym z początku filmu a tym czymś w późniejszych scenach, jest dla ludzkiego umysłu odpychający w pewnym sensie. Cóż można powiedzieć na koniec ? Zacytuję MacReadego "Najlepiej zrobimy jak zaufamy Bogu". Jestem pewien że miał na myśli tego, który objawił się w Chrystusie. Czyli prawdziwego Stwórcę.

ocenił(a) film na 10
Leszek_Halama

Zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones