PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700620}

Co nas kręci

Why We Ride
7,2 999
ocen
7,2 10 1 999
Co nas kręci
powrót do forum filmu Co nas kręci

Tylko raz wyemitowali film w piątek o 18, więcej nie będzie, szkoda było go w ogóle pokazywać. A tak to jest jak liczy się tylko kasa ... nie mogłem dziś pójść bo byłem w pracy do 20 ... jedyny film jaki zależało mi zobaczyć w kinie... ehh nie mam siły się już żalić

ocenił(a) film na 5
Panks55

Żadna strata. Słowo. Chyba, że lubisz amerykańską pompę z chórem anielskim.

MonikaMielczarska

Dla Ciebie to może żadna strata, ale dla motocyklisty ogromna ...

ocenił(a) film na 5
Panks55

Wiesz co...nawet nie wiem co napisać na taki tekst...

Też jeżdżę na motocyklu, ale w sumie nie wiem jaki to ma związek z jakością filmu...

Panks55

mi się natomiast film podobał, owszem może dla niektórych to było za dużo mówienia jakie jest to świetne i same zalety nadmiar wychwalające jeżdżenie na motocyklach, ale taka jest prawda. W filmie wypowiadali się ludzie, którzy na prawdę traktują to jako swoją największą pasje wiec miło było ich słuchać. Ponadto film był nagrywany w rożnych pięknych zakątkach, a na sale wchodzili ludzie z kaskami, ubrani w skórzane kurtki, fani chopperów, sportowych, terenówek czy też zwykłych skuterów ( bo na motocykl nie mają pieniędzy jeszcze), po tym jak ludzie wychodzili słyszałam dobre opinie i jeżeli uda Ci sie jakoś obejrzeć to polecam.

fallen.

miałem okazje go już obejrzeć po angielsku, ale wiadomo wszystkich kwestii się nie zrozumie. Tak czy inaczej długo czekałem na ten film aż wejdzie do kina, i co ? i tylko jeden pokaz ... Rzadko chodzę do kina, a na ten film czekałem... w Polsce liczy się tylko zysk na filmie więc po co go puszczać więcej niż jeden raz skoro w tym czasie można puścić 34 raz Smerfy 6D.
Rozgoryczenie, Smutek i Żal ...

Panks55

Przecież grają go w kinach studyjnych. Multikino Ci niepotrzebne.

homilka

W Rzeszowie raczej nie będzie .

Panks55

W Rzeszowie będzie jeszcze grany w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Terminy są w trakcie ustalania :)
więcej info tu: https://www.facebook.com/360stopni

agtesa

O i to jest news dnia ! Dziękuję za informacje ;)

ocenił(a) film na 3
Panks55

szkoda było go w ogóle pokazywać

o, i to jest godna puenta! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones