PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836650}
7,8 42 327
ocen
7,8 10 1 42327
7,3 34
oceny krytyków
Co w duszy gra
powrót do forum filmu Co w duszy gra

Chazelle

ocenił(a) film na 9

Może to i przez moje fanbojstwo, ale czy tylko ja oglądając zwiastun doszedłem do wniosku, że Pete Docter musi być wielkim fanem "Whiplasha" i "La La Landu"? Pomijając jazzowe klimaty, to jeszcze przez ten montaż, kadry czy kolorystykę pomyślałbym, że Chazelle serio dostał robotę w Pixarze.

Dla mnie bomba, bo zarówno skacząca lampka, jak i ten młody marzyciel z Oscarem pełnią sporą rolę w ukształtowaniu moich poglądów na kino :)

ocenił(a) film na 10
kryst007

faktycznie masz racje

ocenił(a) film na 10
kryst007

Uwielbiam Lala Land, whiplash jest ok, ale chyba zbyt wiele mam do czynienia z jazzem i musicalem by kojarzyć tak po prostu ten film tylko z tymi tytułami.

ocenił(a) film na 9
Chocolatey

racja... jesli w filmie pojawia się "jazz" to od razu musi to byc Chazelle etc? no nie...

kryst007

Tylko jedna scena gdy Joe zasiada przy fortepianie, może być lekko podobna do sceny z Goslingiem. Natomiast film ma zupełnie inny wydźwięk i o ile na początku rzeczywiście widzimy sporo jazzu, tak później chodzi już i zupełnie coś innego. Mogę tylko napisać, że warto obejrzeć

ocenił(a) film na 8
kryst007

Zabawne, bo to treściowo dokładne przeciwieństwo Chazella. Wygląda jakby Docter obejrzał la la land i whiplash, i uznał, że nie podoba mu się ich wydźwięk, więc zrobi to lepiej. To nie jest bajka o tym wielkim, misyjnym spełnieniu siebie poprzez spełnienie artystycznych marzeń. To bajka o tym, że są ważniejsze rzeczy niż gra na pianinie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones